Şantiye Mobilizasyon Projelerine teknolojik üretimli, profesyonel kurulumlu yapılar

Prefabrik yapı sektöründe uzmanlığımız ve sahip olduğumuz yenilikçi üretim teknolojimizle şantiye mobilizasyon projelerine hızlı imalatlı ve yerinde kullanıma hazır kısa sürede kurulumlu yapılar üretiyoruz. Modüler özelliğiyle hızlı üretim, kolay lojistik ve hızlı kurulum avantajlarına sahip yapılarımız kısa sürede teslimat gerektiren şantiye mobilizasyon yapı projelerini kolaylaştırıyor. Binlerce metrekare büyüklüğe sahip çok sayıda yapı grubu günlerle ifade edilen kısa zaman dilimlerinde hızla tamamlanabiliyor. Üretim teknolojimizden kaynaklanan bu kolaylık teslim tarihi açısından zamanla yarışan inşaat projelerine avantaj sağlayarak günler kazandırıyor. Tam planlanan sürede teslimli prefabrik şantiye yapılarımızla proje sahasına personel yerleşimi daha önceden tamamlanıyor, proje başlangıcı erken tarihlere çekilebilerek termin baskısı ortadan kaldırılıyor.

Uzmanlığımızla büyük projelerin mobilizasyon tercihi olduk

1986 yılından bugüne uzanan tecrübemiz, sahip olduğunuz prefabrik teknolojimiz ve bir birine sekronize çalışan profesyonel ekiplerimizle büyük inşaat projlerinin şantiye mobilizasyon yapılarında ilk tercih edilen marka olduk. Prefabrik Şantiye Yapılarımızla petrol – doğalgaz arama ve çıkarma projeleri, maden arama ve çıkarma sahaları, yol yapım, havalimanı inşaatı, marka konut projeleri, baraj inşaatları gibi tam alanlardaki prefabrik şantiye binası ihtiyaçlarına teknolojik hızlı üretim ve yerinde kısa sürede kurulumlu bina avantajlarımızla çözüm ortağı oluyoruz.

Bu alanda tamamladığımız önemli projeler arasında Azerbaycan Şahdeniz 2 Doğalgaz projesi, İstanbul Havaalanı Şantiye Projesi, Sudi Arabistan Tureyf Maden Kampı, Kongo Maden Kampları, Nijerya Petrol Arama sahaları şantiye yapıları, Meksika ve Şili Altın Madeni şantiyeleri, Guyana Boksit Madeni şantiyesi, Eritre ve Sudan Altın madeni şantiyesi, Gana Orman İşletmeleri kesim ve bakım saha yapıları, Kuzey Marmara Yol Yapım şantiyesi, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ve KİPTAŞ marka konut proje şantiyelerini sıralayabiliriz. Montaj ekiplerimiz aynı anda dünyanın ortalama on farklı ülkesinde üretimini gerçekleştirerek bölgelere gönderdiğimiz prefabrik şantiye yapılarının kurulumunu yapıyorlar.

Ofislerden Yatakhaneye kullanıma hazır Şantiye Mobilizasyonları

Küçük, orta veya büyük ölçekli şantiye projelerine alternatifli yapı önerimiz ve kısa sürede kullanıma hazır kurulumla şantiye mobilizasyon binaları üretiyoruz. Prefabrik yapı sektöründe yılların getirdiği birikim ve işimizi iyi yapmanın verdiği profesyonel uzmanlıkla ürettiğimiz yapılarımızla 5 kişiden başlayarak binlerce kişinin kullandığı modern yaşam alanları hazırlıyoruz. Zorlu şantiye çalışma ortamlarına özel tasarlanmış çok sayıda hazır prefabrik yapı projemizle şantiyelerin işini kolaylaştırıyoruz. Çok sayıda fonksiyonel kullanımdaki yapı grubumuzun yanı sıra özel talep edilen şantiye mobilizasyon projelerine üretim ve kurulum desteği veriyoruz.

Şantiye ofislerimizle ergonomik çalışma ortamları hazırlıyoruz. Yönetim ofisi kullanımı başta olmak üzere teknik ofis, laboratuvar, iş sağlığı ve güvenliği ofisi, insane kaynakları ofisi, iş yeri hekimliği sağlık ofisi gibi çok sayıda prefabrik ofis yapılarımızla modern şantiye yerleşkelerine çözüm ortağı oluyoruz. Prefabrik şantiye yapılarımızda iç mekanda ferah, geniş plan sunumlarımız şantiye teknik personeline ergonomik konforlu çalışma alanları sunuyor. Prefabrik yapı sistemimizde kullandığımız yüksek yalıtımlı duvar ve çatı sistemi tercihimizle zorlu saha şartlarındaki şantiye yapılarımızda gürültüden, tozdan uzak konfor sağlıyoruz.

İşçilerin en çok tercih ettiği prefabrik yatakhane yapıları

En yakın yerleşim yerinin onlarca kilometre dışında, şehirden, sosyal hayattan en önemlisi sevdiklerimizden çok uzakta insana garip olduğunu hissettiren adeta gurbeti yaşatan bir yerdir şantiye sahaları. Bir de buna sıcakta ve soğukta toz, toprak, çamur, gürültü içerisinde zorlu saha şartları da eklenince ağır bir burukluk işler insanın göğsüne. Daraltır onu, sıkar ve adeta boğar. İşte bu duyguları ve zorlu saha şartlarınını çok iyi bilerek uzmanlıkla ürettiğimiz prefabrik yatakhane yapılarımızı çalışanlara konforu yaşatsın, onları rahatlatsın diye çok özel yaşam alanları hazırlıyoruz. O nedenle dünyanın her bölgesinde prefabrik mobilizasyon yapılarımızın konforunu yaşayarak gören şantiye çalışanları özellikle markalı yapılarımızı arzu ediyorlar ve istiyorlar. Prefabrik yatakhane yapılarımız uluslararası standartlarda konforlu dinlenme alanlarıyla şantiye çalışanlarına zindelik katıyor, onları daha dinç kılıyor. Yorgun olarak baş koydukları konforlu yataklarından yeni çalışma gününe dinlenmiş olarak, dinginlikle uyanarak kalkıyorlar. Yapılarımız özel duvar ve çatı panelleriyle dayanılması güç aşırı sıcak iklim şartlarında oldukça serin, sıcaklığın eksi derecelere indiği kış günlerinde ise onlara sıcacık yuva oluyor. Prefabrik yatakhane binalarımızın pencerelerinde çift cam kullanımı ve tam kapama sağlayan ispanyolet kilit sistemi yalıtıma ekstra katkı sağlıyor. Kolay havalandırılabilir oda sistemi, konforlu wc duş üniteleriyle tek katlı ve çok katlı yatakhane yapılarımızda her detay işçilere zindelik veren ortamlar hazırlamak üzere özel planlanarak üretiliyor.

Şantiye mobilizasyon yapı uzmanı en doğruyu tercih

Zamanla yarışan projelere kısa sürede üretim ve kısa zamanda hazır kurulumla teslim ettiğimiz yapılarımızın her biri zor saha şartları kullanım zorluğu bilinerek uzmanlıkla üretiliyor. Proje büyüklüğünüzü, proje toplam süresince çalışması ihtimal personel sayınızı, çalışma saha şartlarınız gibi öne çıkan unsurları iyi analiz ederek uzmanlığımızla size en doğru prefabrik şantiye mobilizasyonu yapı grubunu tercih etmeniz konusunda alternatif öneriler getiriyoruz. En doğru tercihle hem zamandan hem de şantiye mobilizasyon yapı bütçenizden maksimum tasarrufu sağlamak için siz de sektörün uzmanına güvenin kazançlı çıkın.

  • Sürdürülebilirlik
  • Modern Teknoloji
  • Zamanında Teslim
  • Güncel Tasarımlar