Hazır ofis sistemleriyle, işler tıkırında keyifler yerinde!

Hazır konseptli modern tarzda çalışma ortamları sunan prefabrik ofis yapılarıyla siz de işinizi yoluna koyun keyfiniz yerine gelsin. Uzun ömürlü yapı sınıfında, gelişmiş teknolojilerle ön üretimi gerçekleştirilen prefabrik ofis binaları, hızlı üretim ve kısa sürede kurulumuyla günümüzün en çok tercih edilen modern ofis yapıları arasında yer alıyor. Prefabrik ofis modeli, özellikle yatırımlarını kısa sürede kara dönüştürmek isteyen iş planlamasını iyi bilen akıllı yatırımcının tercihi. Çünkü, hesabını bilen yatırımcı için onun ilk öncelik ofis yapısı yatırım sermayesini ne kadar sürede geri kazanıp kara dönüştüreceğidir. Bütün yatırımcılar, bu hesabı detaylarıyla değerlendirerek inceler, ayrıntılarıyla maliyet ve dönüşümünü hesaplarlar.

Yenilikçi Prefabrik Ofis Modelleri

Karmod ofis binaları hesabını bilen yatırımcıların işini kolaylaştıracak çözümleriyle profesyonellerin tercihi. Yönetim binası veya satış ofisi konseptinde farklı kullanımlar için özel olarak tasarlanan yenilikçi ofisler tek katlı, iki katlı veya üç katlı modellerde istenilen planda ve büyüklükte projelendirilebilmektedir. Ofis modellerinde perfabrik yapı sisteminin detay çözücü avantajları kullanılarak son derece modern tasarımlar ortaya çıkartılmaktadır.

Karmod prefabrik ofis binalarının temel özelliği uzmanlarca gerçekleştirilen modern tasarım, teknolojik hatta hızlı retim sistemi, demonte özellikle kurulum yerine kolay nakliye avantajı ve yine uzmanlarca yerinde kısa sürede kullanıma hazır kurulum avantajıdır. Karmod yapınızın üretimine başlandığı anda siz de hemen ofiste görev alacak ekiplerinizin organizasyonunu yaparak teslimat sonrası müşterilerinizi yeni yerinizde ağırlayıp hizmet vermeye hazırlanabilirsiniz. Çünkü Karmod modern ofis yapılarında üretim ve kurulum çok kısa sürede hızla ilerliyor. Sizin tasarım onayınızla birlikte üretim hemen başlıyor.

Yapı güvenliği sağlanmış stakik hesaplamalarına haiz ofis yapımızın bir yandan teknolojik bant hattında ana taşıyıcı çelikleri, duvar blokları, çatı sisteminin üretimi devam ederken aynı anda kapı ve pencere tedarikleri gerçekleştirilmektedir.  Kısa sürede ön üretimini demonte olarak hazırladığımız prefabrik ofisi paketleyerek sevkiyata hazır hale getiriyoruz. Sevkiyatın yapıldığı gün kurulum yerinde hazır olan ekiplerimiz hemen kuruluma başlıyor. Yapı büyüklüğüne göre bir kaç gün içerisinde kurulum tamamlanan prefabrik ofis kullanımınıza hazır teslimat yapılıyor.

Karmod’la finansman bütçenizi minimumda tutarak kısa zamanda yeni modern ofis sahibi olun ve hemen kazanmaya başlayın. Sektörünüzdeki rakiplerinizin bir adım önüne geçerek onlara avantaj sağlayın.

Prefabrik Ofis binalarımız, tasarımda özgürlüğü arayanların da tercihi. Otomasyon üretim sisteminin verdiği avantajla tasarım yönüyle çok hassas zor gözüken detaylar bile Karmod farkıyla hazırlanarak estetiğe dönüşür. Bu yönüyle Karmod, özgün tasarımcıların dahiyane çizimlerine yansıyan hayal güçlerini gerçekleştirmeleri için kapıları aralar, sınırları kaldırır.

Klasik bina modeline göre üretim tarzı farklı olsa da kurulum sonrasında hemen fark edeceğiniz yapı güvenliği, maksimum genişlikte ferah mekan sunumu, kullanım konforu gibi üstünlükleriyle prefabrik modelleri sizing de çok beğeneceğinize eminiz. Hafif çelik sistemle oluşturulmuş hassas statik hesaplamalar, üretimde yapı içerisine özenle yerleştirilerek maksimum genişlikte mekanların hazırlanmasına önemli katkı sağlar. Karmod yapıları diğer alternatiflere göre daha geniş, deha ferah, daha konforludur.

Zorlu şantiye ortamlarına hızlı kurulumlu konforlu ofis sistemleri

Enerjiden madenciliğe, yol yapımdan baraj inşaatlarına, havaalanı inşaalarına kadar farklı alanlardaki orta ve büyük ölçekli projelerin şantiye yapı ihtiyaçlarına hızlı kurulumlu, güvenli prefabrik ofis yapıları üretiyoruz. Dünyanın bir çok yerinde  zamanla yarışan önemli projelerine şantiye işçi kamp yapılarımızla destek sağlıyoruz. Prefabrik yapı modeliyle şantiye yerleşkeleri için ürettiğimiz ofis yapılarımız arasında yönetci ofisi, teknik ofisler, laboratuvar, insan kaynakları ofisi, sağlık merkezi, iş sağlığı ve güvenliği ofisi gibi çok sayıda ofis çözümü yer alıyor.

Yapılarımızla yüksek gürültülü, toz, yağmur gibi saha koşullarında yaz kış çalışan personele zinde kullanımda mekanlar hazırlıyoruz. Ofis yapılarımız yüksek yalıtımıyla toza, toprağa, gürültüye geçit vermior. Şantiye yönetimi ve teknik personele ferah ve konforlu çalışma mekanları hazırlıyor.

Prefabrik ofis binalarının iş dünyasında tercih edildiği alanlar arasında yönetim binaları, marka projelerle birlikte bir çok alanda satış ofisleri, bölge müdürlüğü hizmet binası, teknik ofis, laboratuvar başta olmak üzere çok sayıda ofis çözümü yer alıyor. Yapı güvenliğiyle ve uzun ömürlü olmasıyla yapılarımız son dönemde kütaphane, sosyal tesis, spor kulübü gibi bina ihtiyaçları için de tercih edilmektedir.

Karmod uzmanlığımızla hazır konsepte farklı sektörlere özel kullanımda çok sayıda farklı ofis modelimiz bulunuyor. Kurumsal konsepti koruma adına kurum kimliğine özel tasarım ofislerine de üretim desteği sağlıyoruz. Özellikle markalı konsept konut projelerinin özel tasarımla satış ofislerine üretim ve kurulum hizmeti veriyoruz. Ürün ve hizmetlerini nihayi tüketiciyle buluşturan mobilyadan telekomünikasyona, gıdadan giyime farklı markaların kurumsal mağazalarına hızlı kurulumlu yapılarımızla çözüm ortağı oluyoruz. 

Ofis modellerimiz arasında işinize değer katacak, markanızı farklı kılacak, rakiplerinizi imrendirecek çok sayıda modern tasarım bulunuyor. Her biri özenle tasarlanmış, çok sayıda estetik konfora sahip tek ve çift katlı Karmod prefabrik ofis modelleriyle siz de hemen kazanmaya başlayın.