Üretim veya hizmet sektörlerinde faaliyet gösteren firmalar için yaptıkları işteki başarılarını nasıl ki planlama kararları belirliyorsa yatırımlarındaki başarılarında da bu kural geçerli. İyi bir yönetim ihtiyaç duyduğu bina tercihlerinde yatırımının karşılığını bir an önce almak ister. Bu hassasiyetten hareketle Karmod Ofis ve Yönetim Binaları ile yatırımcıların tercihlerini kolaylaştıran yapılar üretiyor. 

Uzun ömürlü yapılarımızın hızlı üretim ve kurulum avantajlarıyla kısa sürede kazanmaya başlarsınız. Klasik yapıların uzun süren inşaat süreçleri ve yüksek maliyetlerinden etkilenmeden binalarımızla yatırıma ayırdığınız bütçelerin hızla kara dönüşümünü hissedersiniz.

Yapı grubunda yer alan çok sayıda hazır ofis projeleriyle beraber müşteri beklentilerine özel tasarımlar da Karmod’un üretim öncesi destekleri arasında yer alıyor. Yapı modelimizin verdiği esneklikle kullanımınıza özel planlar estetik Karmod uzmanlığıyla harmanlanarak ortaya son derece estetik tasarımlar çıkmaktadır.

Hangi İhtiyaçlara Ofis Üretiyoruz?

Karmod yönetim binalarından satış ofislerine şantiyelerden teknik ofislere bir çok alanda Ofis üretiyor.

Satış Ofisleri : Bireysel veya Kurumsal satış ve hizmet zincirlerine yönelik hazır kullanımda satış ofisi çözümüdür. Bu tarz ticari ofislerimiz 21 metrekareden başlayarak kurumsal kimliğin ihtiyaç duyduğu maksimum büyüklük ve genişlikteki çok alternatifli özel metrajlara kadar üretilmektedir. En önemli avantajımız modüler yapı sistemiyle büyük ofis yapılarının bile bir kaç günle ifade edilebilen zaman diliminde hazırlanabiliyor olmasıdır. Kurumsala uygun bina kotu, özel kurumsal boyama, ısıtma ve havaladırma sistemi geliştirilebilmektedir.

Yönetim Ofisleri : Özel sektör veya kamuya ait birim ve firmaların yerinden hizmetlerine yönelik bina çözümlerimizdir. Genel Müdürlük, Bölge Müdürlüğü, İl Müdürlüğü gibi farklı ihtiyaçlar için projelendirilmektedir. Yapı modelinde hafif çelik sistemli katlı çelik yapı veya özel kaplamalı Karmod Yeni Nesil Konteyner sistemleri alternatifli olarak önerilmektedir.

Şantiye Yönetim Ofisleri: Havalimanı, yol yapım, baraj, köprü, toplu konut, alışveriş kuleleri gibi çok sayıda yapı projesinin inşa sürecinde kullanılmak üzere ihtiyaç duyulan ofis yapı çözümlerimizdir. Çoğunlukla teslim günü açısından zamanla yarışan projeler için kısa sürede hızlı kurulumumuz ve sunduğumuz ekonomi oldukça avantajlıdır. Yapı modeline göre 200 merekarelik bir ofis binası 4 gün gibi kısa sürelerde kullanıma hazır hale gelmektedir. Bu ofis modelimiz şantiye içerisinde kullanım durumuna göre de farklı isimlendirilebilmektedir. Yönetim Ofisi, Teknik Ofis, Laboratuvar, Test Ofisi vb.

Karmod Ofis ve Yönetim Binaları Size Neler Kazandırır?

  • Hızlı üretim ve kısa sürede yerinde kurulum avantajıyla zamandan kazanacaksınız.
  • Kurulumda başka ustalara gerek kalmadığından olası usta sorunları yaşamazsınız.
  • Planlanmış ön üretimli özelliğiyle israf olmadan kurulum yapılır ve yapı maliyeti olarak bütçenizden daha az para çıkar.
  • Isı yalıtımlı yapı özelliğiyle enerji tasarrufuyla bütçenize katkı sağlar.
  • Estetik görünümüyle işinize prestij katar
  • Yapı güvenliğiyle uzun yıllar konforlu ve keyifli çalışma alanı sunar.

Sürdürülebilirlik

İnsanların barınma ihtiyacını karşılamak ve gelecek nesillere daha güzel bir dünya bırakmak bizim görevimiz.

Modern Teknoloji

Karmod, ürünlerinde üstün teknolojiyle üretilen malzemeler kullanır. Böylece üretilen yapılar uzun ömürlü olur.

Zamanında Teslimat

Siparişinizi zamanında teslim ediyoruz. En kısa sürede, hızlı bir şekilde kurulumunu yapıyoruz.

Güncel Tasarımlar

Ürünlerimizde en güncel tasarımları kullanıyoruz. Aynı zamanda, özel tasarım yapılar da üretiyoruz.