Dünya genelinde Asya’dan Afrika’ya, Avrupa’dan Amerika’ya anahtar teslimi Prefabrik şantiye yapıları üretim ve kurulumunda lider markayız. Sektördeki uzmanlık, yenilikçi teknoloji kullanımı ile gerçekleşen kaynaksız civatalı üretim sistemimizle prefabrik şantiye projelerine güvenli, hızlı üretimli, hızlı kurulumlu, enerji tasarrufu sağlayan, çalışan ve konaklayanlara zinde yaşam alanları sunan kullanıma hazır şantiye binaları kuruyoruz. Prefabrik şantiye yapılarımız tozlu, gürültülü zorlu saha şartlarının getirdiği stresli şantiye ortamlarında sağladığı yapı konforuyla çalışanlarca özellikle tercih edilmektedir. Bu tercihte en önemli etken şüphesiz uzmanlığımızla zorlu saha şartlarına özel tasarımla projelendirip ürettiğimiz yapılarımızın kalite ve ergonomisinde gizli.

Üretimden teslimata anahtar teslimi projeyle hazırladığımız prefabrik şantiye yapıları arasında yönetim ve çalışma ofisleri, teknik ofisler, yatakhane ve yemekhane binaları, laboratuvar binaları, wc ve duş yapıları, sosyal tesisler, dinlenme odaları, eğitim salonları, çamaşırhane, işçi sağlığı merkezi, revir gibi benzeri binalar yer almaktadır. Uzun ömürlü, güvenli sistemle hızlı imalat ve seri kurulumla hazırlanan yapılarımızın tüm planlarında fonksiyonel kullanımda ergonomik tasarımlar sunulmaktadır.

Profesyonellerin tercihi şantiye binalarıyla projenize iyi bir başlangıç yapın

Enerjiden inşaata, yol yapımdan madenciliğe dünya genelinde çok sayıda büyük ölçekli projeye imza atan profesyoneller uzmanlığımızla kısa sürede hazırladığımız şantiye binalarımızı tercih ederek hemen kazanmaya başlıyor. Her biri işçi kamp yapıları projelerinde uzmanlaşmış, sizi dinleyen, sizi anlayan ve size en iyi avantajı sağlayan yapı önerileriyle ekibimiz; işinizi kolaylaştıracak, ufuk açıcı çözümler sunacak. Lider marka prefabrik şantiye organizasyonumuzla projeden üretime, lojistikten kuruluma, satış sonrası desteğe varana kadar her aşamada sağladığımız profesyonel hizmetlerimizle kamp yapılarımızı tam zamanında teslim ediyoruz. Siz de doğru tercihle projenize sorunsuz bir başlangıç yapın, hemen kazanmaya başlarsınız.

Sizin işinize odaklanmanız için A’dan Z’ye şantiye çözümleri

Zorlu şantiye ortamlarına özel ürettiğimiz çok sayıda yapı grubumuzla sizin sadece projenize odaklanmanıza katkı sağlıyoruz. Şantiye projelerinizde siz de uzmanla çalışarak şantiye yapı grubunu dert etmeyin. Şantiye yapılarımızla beraber işçi kamp yerleşkelerinde ihtiyaç duyulan klima, ranza, soyunma dolapları, mutfak ve çamaşırhane ekipmanları gibi çok sayıda gereksinime de A’dan Z’ye çözüm getiriyoruz. Size de ekiplerinizi hazır binalara yerleştirerek işinize daha iyi odaklanmak kalıyor.

Şantiye proeleri için ürettiğimiz Prefabrik ofis yapılarımızda gerek yönetici, gerek mühendis kadrosu ve gerekse diğer teknik ekibin ev konforunda çalışabilecekleri özgün mekanlar hazırlıyoruz. Yüksek izolasyonlu duvar ve çatı sistemimizle çok gürültülü şantiye sahalarında bile gürültüden uzak sakin çalışma ortamı oluştuyoruz. Kaynaksız vidalı yapı sistemimizin verdiği avantajla iç mekanda maksimum genişlikte ergonomik kullanımda mekanlar rahatınız için.

Türkiye'nin İlk ve En Büyük Nükleer Enerji Santralinin Prefabrik Şantiye ve Ofis Yapılarını Karmod Yaptı.

Yemek saatinin mutluluğa dönüştüğü mekan Prefabrik Yemekhane

Şantiyede günün ilk aydınlığıyla başlayan çalışmaya kısa bir ara. Şimdi öğle yemeği vakti. Alın teri ile çalışmanın vediği huzurla yemekler yenilecek… Şantiye yapı uzmanlığımızla tozlu, gürültülü çalışma ortamlarında kısa süreliğine verilen arada ekibe yemek yerken dinlenebilecekleri konforlu mekanlar hazırlıyoruz. Prefabrik yemekhane binalarımız maksimum genişlikte ferah yapısı, yemek dağıtım bankosundan yemek salonuna kadar kullanım ergonomisiyle yemek saatini mutluluğa dönüştüren ortamlar sunuyor. Gün boyu mutfakta görev alan ekibin de işlerini kolaylaştıracak çalışma tezgahları, yemek pişirme alanları, havalandırma sistemi gibi detayları uzmanlığımızla oluşturduk.

Günün yorgunluğunu üzerinizden atın: Prefabrik Yatakhane

Ağır şantiye şartlarında zorlu bir çalışma günü sonrası şimdi dinlenme ve yarının yoruculuğuna daha dirençli hazırlanma zamanı. Uluslararası insani çalışma standartları titizlikle dikkate alınarak tasarlanıp üretilen Prefabrik yatakhane binalarımızdaki temel amaç işçilere zinde dinlenme ortamları hazırlamak. Sıcak veya soğuk iklimde yüksek izolasyon içeren, toza ve gürültüye geçit vermeyen temel özelliğiyle prefabrik yatakhane binalarımızla kullananlara evlerindeki rahatlığı sunmayı amaç edindik. Yapı güvenliği, yangın risklerini ortadan kaldıran güvenli elektirik tesisat sistemi ve ekipmanlarıyla her detay özenle planlandı, uygulandı. Yatakhane binalarımızın her katında uluslararası standartlar çerçevesinde ünite adetinde prefabrik tuvalet, wc ve duş bulunmaktadır. Prefabrik wc ünitelerimiz lüks aksesuar seçimi, kullanım ergonomisiyle üstün nitelikte olup benzerlerinden ayrılır.

Şantiye yapılarımız çalışanlara zindelik veriyor, verimliliği artırıyor

Ferah mekanları, yüksek ısı ve ses izolasyonu, yapı güvenliği, sağladığı kullanım ergonomisiyle yapılara kattığı konforu ve çok sayıda detay üstünlükleriyle prefabrik şantiye yapılarımız çalışanlara zindelik veriyor. Tecrübe ve uzmanlığın yansıdığı ofis çalışma binalarımızla yatakhane ve yemekhane binalarımızın dinginlik veren ortamları hem çalışırken hem de dinlenirken onların verimliliğine katkıda bulunuyor.

Satış sonrası hizmetlerimizle yanınızdayız

Şantiye yapı projenize sunduğumuz uzman desteği kurulumun tamamlanmasıyla da son bulmaz. Kurulum sonrası kullanım esnasında oluşabilecek her türlü ihtiyacınızda uzman ekiplerimizle sağladığımız satış sonrası destek hizmetlerimizle de daima yanınızdayız.

Gerek yurtiçinde, gerekse yurtdışında 120’den fazla ülkede gerçekleştirdiğimiz projelerimizle bilinçli yatırımcının şantiye yapılarında ilk tercihi olduk. Uzmanlığımızla onların farklı coğrafyalarda sermaye koyarak iş üretmek üzere giriştikleri zorlu projelerde ihtiyaç duyacakları yapıların planlamasına destek olduk. Uzmanlığımızla, bilgimizle, teknolojimizle hızla ürettik, hızla sevk ettik,  hızla kurulum gerçekleştirdik. Zor/kolay coğrafya farkı gözetmeden yapılarımızla onların daima yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz.