Restorandan Kültür merkezlerine hızlı kurulumlu Prefabrik Sosyal Tesisler

Özel sektörde restoran, dinlenme tesisi, spor tesisi gibi yapılarla beraber kamu kuruluşlarının kültür merkezi, nikah salonu, sergi salonu ve kongre merkezi benzeri çok sayıda yapı ihtiyacına prefabrik sosyal tesis yapılarımızla hizmet veriyoruz.

Yenilikçi prefabrik yapı sisteminin sağladığı imkanlarla teknolojik hatta kısa sürede üretim, demonte özellikle kurulum alanına kolay nakliye imkanı ve yerinde vidalı geçmeli sistemin verdiği kolaylıkla kullanıma hazır kısa zamanda kurulum avantajlarımızla prefabrik sosyal tesis binaları üretiyoruz. Prefabrik yapılarımız geleneksel yapıların uzun inşa süreçlerinden kurtulmak isteyip yeni binasında kısa sürede kazanmaya başlayarak bina yatırım finansmanlarını kara dönüştürmeyi arzulayan bilinçli yatırımcıların tercihi. Kısa sürede üretim ve hızlı kuruluma sahip prefabrik sosyal tesis yapılarımızla siz de hemen kazanmaya başlayın sosyal tesis bina yatırımlarına çok daha az bütçe ayırarak karlı çıkın.

Yatırımcı olarak sosyal tesis projenizden beklentiniz ‘İnşaat sürecini en kısa zamanda ve en ekonomik şekilde hızlı bir şekilde tamamlayayım ama müşterilerime de maksimum konfor sunan bir işletmeye sahip olayım.’ prefabrik yapı sistemimizle en doğru kararı vereceksiniz.

Dinlenme tesislerinden restoranlara, otellerden özel etkinlik salonlarına kadar hangi alanda ihtiyacınız varsa, 1986 yılından bugüne sektör deneyimimiz ve uzmanlığımızla sizi dikkatle dinleyerek en doğru şekilde anlamaya çalışır ve yatırımınız için en doğru projeyi size önerir. Yatırım büyüklüğüne göre size özel tasarlanan yapı proje onayı sonrası saatlerle ifade edilen kısa sürede yenilikçi sistemle modern tesis hatlarında ön üretim gerçekleştirilerek kurulum yerine sevk edilir. Profesyonel montaj ekiplerimizce yerinde kısa sürede kurulumu tamamlanan tesis yapınız kullanıma hazır olarak size teslim edilir.

Müşterilerinizi konforlu mekanlarda ağırlayın

Prefabrik yapı modeli, klasik mimarideki yapı modellerine göre çok sayıda üstünlüğe sahip. Çelik üretim sisteminin verdiği avantajla mimarideki estetik tasarımlara imkan sunar ve bunların üretimini milimetrik olarak gerçekleştirir. Statik değerlendirmede yapı güvenliğini sağlayan “H” kolonlar duvar blokları içerisine gizlenebildiğinden, maksimum genişlikte mekanların tasarlanarak hazırlanmasına imkan sağlar. Özel çelik taşıyıcılara sahip yapılarımızda geleneksel yapı modellerinde bulunan kolon kiriş benzeri mekanı daraltan oldukça geniş gövdeli uygulamalar gözükmez. Bu durum diğer yapı modellerine göre çok daha ferah mekanların elde edilmesini kolaylaştırarak yapıyı daha konforlu kılar.

İklimlendirme bütçenizde süprizlere yer bırakmayın

Yoğun kullanıma sahip sosyal tesislerde sabit giderler bütçesindeki en büyük kalemlerden biri de enerji harcamalarıdır. Geleneksel mimaride, yalıtımı bulunmayan veya hiç olmayan binalarda bu gider kalemi gelirler dengesini büyük ölçüde yıpratmaktadır. Yeni nesil sosyal tesis yapıları, yapı izolasyonuyla da öne çıkan üstünlüklere sahip. Prefabrik sosyal tesis yapılarımız yeni nesil teknolojiyle üretildiğinden duvar bloklarıyla çatı yalıtımlarında maksimum enerji tasarrufu sağlayan nitelikte özel uygulamalar yapılarak maksimum ısı ve ses izolasyonu sağlanabilmektedir. Yalıtımı yüksek yapılarımızla yazın soğutma kışın ise ısıtma enerjisi kullanımı minimum seviyede sarf edilerek büyük oranda tasarruf sağlanır. Bu durum otel, dinlenme tesisi, eğlence alanları, konferans salonu, kültür merkezi gibi çok sayıda farklı insan tarafından kullanılan mekanlarda büyük oranda enerji tasarrufu sağlayarak tesis giderlerini önemli ölçüde azaltarak daha çok kazandırır.

İster tek katlı ister çok katlı ferah mekanlar

Özel projelendirilebilen prefabrik sosyal tesis yapılarımızla istenilen büyüklüğüyle maksimum genişlikte ferah mekanlar hazırlamak çok kolay. Yeni nesil prefabrik yapılarımızın özel bilgisayar yazılımıyla gerçekleştirilen statik hesaplamalarıyla yapı güvenliği mimaride çok daha az yer kaplayan taşıyıcı direklerle sağlanmaktadır. Bu durum geleneksel mimarideki çok fazla yer kaplayan, iç kullanım ergonomisini zorlaştıran büyük gövdedeki kolon ve kiriş kullanımını ortadan kaldırır. Prefabrik sosyal tesis yapı kurulumuyla oldukça ferah, fonksiyonel kullanımda ergonomik mekanları ortaya çıkarır.

Prefabrik sosyal tesis tercihiyle bütçenizi kontrol altına alın

Daha çok sayıda kişiye daha geniş mekanlarda hizmet sunumunun gerçekleştiği sosyal tesis projelerinde en önemli gider grubu yapı finansmanı bütçesi oluşturur. Sosyal tesisisinizde çok sayıda misafiri aynı anda ağırlayabileceğiniz yemek salonları, konaklama odaları, toplantı ve konferans salonları, eğlence alanları gibi çok sayıda farklı büyüklükte kapalı mekana ihtiyaç duyarsınız. Yapı büyüklüğü ve bölünmüş alanları arttıkça bina için ihtiyaç duyduğunuz finansman miktarı da yükselmektedir. Yeni nesil uzun ömürlü kullanım imkanı sunan hızlı üretim ve kolay kurulum avantajlarına sahip prefabrik sosyal tesis fiyatları yapı giderlerinizi azaltarak kontrol altında tutmanıza yardımcı olacak. Yeni nesil yapıların üretimi bant sisteminde gerçekleştirildiği gibi kurulumu da uzmanlarımızca proje alanınızda başka usta ve malzemelere ihtiyaç duymadan kullanıma hazır gerçekleştiriliyor. Bu nedenle Prefabrik sosyal tesis fiyatları için başlangıçta ayırdığınız bütçe ne ise sadece onu harcarsınız. Diğer yapı modellerinde sıkça yaşandığı gibi yapı finansman bütçenizde ekstra sürprizlerle karşılaşmazsınız.

Güvenliği, uzun ömürlü kullanımı ve yalıtım gibi üstünlükleriyle diğer yapı modellerini aratmayan prefabrik sosyal tesis yapılarımız, konfor ve estetiğiyle beraber ekonomik fiyatlarıyla bir adım önde. Dinlenme tesisleri, restoranlar, kafeler, eğlence alanları, sinema salonları, konferans ve seminer salonları, misafirhaneler, oteller, wc/duş üniteleri ve benzeri yapılar sosyal tesis yapı komplekslerimizin arasında yer almaktadır.