Prefabrik hazır Duş Binaları; sosyal tesisler, fuar alanları, turizm tesisleri, halı sahalar, stadyumlar, mesire alanları, park ve bahçeler, camiler, kayak merkezleri, işçi şantiye yerleşkeleri gibi çok sayıda mekanda kullanıma hazır, pratik duş çözümüdür.  Prefabrik yapı modelinin sunduğu en önemli avantaj diğer yapı modellerinin uzun süren inşaat süreçlerini ortadan kaldırmasıdır.

Prefabrik duş kabinleri, standart planları açısından da oldukça fazla alternatife sahiptir. Tekli üniteden çoklu duş ünitelerine kadar çok sayıda planda üretilmektedir.  Ünitelerde istenilen adette duş kabiniyle beraber WC/tuvalet üniteleri de planlanabilmektedir. WC üniteleri engelli kullanımına özel aksesuar ve aparatlarla donatılabilmektedir. Ünitelerde alaturka yer taşı, alafranga klozet, pisuar uygulamasıyla beraber standart veya lüks sekmentte lavabolarla donatılabilmektedir. Uzun ömürlü yapı sınıfındaki prefabrik yapı modelinin ıslak zemin kullanımlarındaki performansı da mükemmel. Yapı içerisinde uygulanan ıslak zemin çözümleriyle ünitelerin pratik temizliğine önem verilmiştir.

Prefabrik hazır duş ve wc binalarının mobil olanları 135×135 cm tekli üniteden başlayarak 12’lü üniteye kadar üretilmektedir. 12 üzeri üniteler özel projelendirilerek demonte üretimle yerinde kurulum gerçekleştirilmektedir. Demonte ürünlerde 100 metrekarelik bir duş ve tuvalet binası planlamaya göre ortalama 10-15 gün gibi kısa bir zaman diliminde kullanıma hazır hale getirilebilmektedir.

Mobil ünitelerden uzun ömürlü binalara kadar, WC-duş yapılarının tamamında elektrik ve su tesisat sistemleri güvenli şekilde hazırlanmaktadır. Elektrik sistemi her ürüne özel projelendirilmekte olup, her aşamada en küçük detaya kadar yapı güvenliği ön planda tutulmaktadır. Sistemdeki tüm bağlantılar yapı içerisindeki sigorta panosunda toplanmakta olup, ana akım bağlantısı için yapı dışında güvenli ana buvat konumlandırılmaktadır. Elektrik armatürlerinde de modern tasarımlı enerji tasarrufu içeren markalar tercih edilmektedir. Temiz su sıhhi tesisatında yine projeye göre geçiş alanları belirlenmekte olup, 1. Sınıf malzeme kullanımıyla sızdırmazlık testleri yapılmaktadır. Su armatürlerinde kalite ve kullanım ergonomisi yine ön planda tutulmaktadır. Atık su tesisatında kullanılan malzemeler yine birinci sınıf markalardan tercih edilmekte olup test edilmiş proje uygulamalarıyla olası sorunlar ortadan kaldırılmıştır. Ünitelerde ihtiyaç duyulan engelli insanımızın kullanımına özel engelli WC üniteleri de Karmod uzmanlığı ile uluslararası standartlara hazırlanmaktadır. Engelli rampaları, mekan ergonomisi, geniş kapı, özel armatür ve aparatlar kullanımı kolaylaştırmaktadır.