Geri Dön

Anahtar Teslim Prefabrik Ev Fiyatları

Karmod 09.05.2023

Anahtar teslim prefabrik ev fiyatları standart prefabrik ev fiyatlarına göre farklılık göstermektedir. Standart prefabrik evlerde fiyata dahil olan işlemler, iç ve dış cephe boya işleri, iç ve dış kapılar, tüm pencereler, sıhhi ve elektrik tesisatı, banyo ve mutfak evyesi ,çatı ve izolasyon, dere iniş ve olukları tarafımızdan yapılmaktadır.

Prefabrik ev yaşam alanları birbirinden farklı zevk ve standartlarda olabildiğinden müşterilerimizde birbirinden farklı ekipmanlar kullanmak istediğinden bazen firmaların gönderdiği ürünlerin markalarını yada tasarımlarını istemediklerinden işin bitiş süresi ve maliyeti artmaktadır. Bu nedenle diğer ince detaylar müşteri tarafına bırakılmaktadır. Anahtar teslim prefabrik ev fiyatları veren firmalardan çok detaylı bir şekilde anlaşma yapmalısınız. Kullanılacak ısıtma soğutma tesisatının markasından, nakliye ve vinç maliyetlerine kadar. Montajı yapacak ustaların kalacakları yerden yiyecekleri yemeğe kadar hesaplamaları netleştirmelisiniz. Burada en önemli konulardan biri de zemin betonudur. Biz firma olarak zemin betonu işlemini müşterimize bırakıyoruz. Siz eğer anahtar teslim prefabrik ev yapacak firmayla anlaşıyorsanız yapmanız gereken işlem yapı ile zemin betonu arkasındaki topraklama hattı ve beton izolasyonudur. Aksi halde beton zeminden suyu çekmeye başlarsa eviniz ciddi anlamda zarar görebilir. Bu noktada profesyonel insanların zemin betonu attırmak bu noktada oldukça önemlidir.

Evi kuracak firmaya, yapının kurulabilmesi için gerekli olan izinleri iletmediğiniz taktirde evinizin kurulumu kesinlikle hüsranla sonuçlanabilir. Belediye ve yetkili kurumlardan gerekli izinler alınmadan zemin betonu bile atmamanız gerekiyor. Geçmişte bu noktada çok fazla suistimal olduğundan çok insan mağdur oldu. Tarla tapulu araziye kesinlikle hiçbir yapı yapılmamaktadır. Sonuç olarak artık, beton binalar için gerekli tüm yasal prosedürler prefabrik ev ve konteyner evler içinde geçerlidir.

Çok eski zamanlarda prefabrik yapılar taşınabilir olarak görüldüğünden dolayı, pek sorun çıkmıyordu fakat artık insanlar bu konuyu suistimal ettiğinden dolayı belediye ve resmi kurumlar kesinlikle tarla yada ruhsat olmayan arazilere ev yaptırmamaktadır. Yaptırmayı başarsanız bile sonrasında yıkma işlemi için kapınızı çalıyorlar ve paranız boşa gidiyor. Prefabrik ev fiyatı almadan önce kesinlikle arazinizin ev yapmak için müsait olup olmadığını netleştirmeniz gerekiyor. Anahtar teslim prefabrik ev yaptıracağınız firma biz bu işleri yapıyoruz bile dese siz yinede belediye ve resmi kurumlardan bunun onayını almanız gerekiyor.

Anahtar teslim prefabrik ev fiyatları ve ölçüleri ortalama 28m2′ den başlayıp dilediğiniz plan ve ölçülerde üretimi gerçekleştirilip yerinde montajı yapılmaktadır. Fakat bu noktada firmamız tarafından yapılmış olan plan ve ölçüler ihtiyacınızı büyük ölçüde karşılayacaktır.

Biz Sizi Arayalım

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız