Karmod Güvenilir Firma

1986 yılından bugüne uzmanlığıyla Karmod güvenilir markadır. Karmod yüksek marka güveniyle beraber sektörünün lideridir. Karmod bu güvenle yapılarını Türkiye’nin her bölgesine ulaştırmaktadır. Dünyanın 135’i aşkın ülkesine ihraç ettiği hazır yapılarıyla Karmod güvenle kullanılmaktadır.

Karmod Kurumsal Tanıtım Filmi
Karmod Prefabrik Yapı Projeleri

Karmod'u Güvenilir Kılan Detaylar

 • 1986 yılından bugüne uzmanlık
 • Yenilikçi teknolojilerle entegre tesislerde üretim
 • İnovasyondan üretime, sevkiyattan satış sonrasına güvenli organizasyon
 • 135’in üzerinde ülkeye ihracat
 • Karmod toplu konuttan şantiye yapılarına dünyanın ‘en’ projelerini geçekleştirdi
 • Şahdeniz, Akkuyu Nükleer, Tilenga gibi önemli enerji projelerinin şantiye yapı tercihi
 • Kongo ve Irak’ta dünyanın en büyük toplu konut projelerini gerçekleştirdi

Karmod'un Kalite Standartları ve Sertifikaları

Karmod markasını taşıyan her ürün kalite güvenliği sisteminin tüm özelliklerini üzerinde taşır. Karmod’un güvenli yapıları uluslararası ISO ve CE sertifikasyonuyla üretilir. Karmod güvenli yapıları projeden başlayarak üretimin her aşamasında kalite kontrol sisteminden geçirilerek ürüne dönüşür. Her Karmod etiketi güvenli yapı ve kaliteli üretimin garantisidir.

Karmod Uluslararası Standartlarda Güvenli Yapıları

 • Henüz proje aşamasında yapı güvenliği statik hesabından kullanım ergonomisine özel yazılım programlarda denetlenir
 • Tasarım programına tam entegrasyonda çalışan teknolojik makine hattında üretime alınır
 • Kullanılan tüm malzemeler kalite belgeli tedariklerden özenle seçilir
 • Montaj bant hattında gerçekleştirilen uygulamalar kalite yönetim sistemiyle titizlikle denetlenir
 • Üretim sonrası son kontrollerden geçirilerek sevke hazır hale getirilir
 • Sevkiyat uluslararası lojistik standartlarıyla gerçekleştirilir
 • Yerinde kurulum Karmod profesyonel ekiplerince gerçekleştirilir
 • Saha kurulumu yetkili birimce kalite kontrol denetimine alınır
 • Tüm testleri yapılarak teslimat gerçekleştirilir
 • Karmod’un güvenli yapıları satış sonrası servis (SSS) hizmeti kapsamındadır.

Karmod İle Güvenli Yapılar

Karmod güvenli yapı modelini temel ilke olarak benimsemiştir. Bu temel ilkeden hareketle Karmod yapı güvenliğinin temel unsuru statik değerlerden asla taviz vermez. Tam güvenli yapı için ne gerekiyorsa Karmod o malzemeyi kullanır. Karmod statik güvenliğiyle hazır yapı sektöründe standartların oluşmasına öncülük etmiştir. Sektöründe Karmod’un kullandığı malzeme ve değerler ölçü olarak alınır, takip edilir.

Yapı güvenliği sonrası Karmod’un bir diğer önemli ilkesi kullanım ergonomisidir. Karmod yapılarında müşterisin hem güvende hissetmesini hem de en iyi konforu yaşamasını amaçlar. Güven ve ergonomi Karmod yapılarında bütünleşmiş değerlerdir.

Müşteri Memnuniyeti ve Güven

Karmod müşteri memnuniyet oranıyla prefabrik yapı sektörünün en güvenilir markası. Karmod müşterileriyle yapılan güven anketinde memnuniyet oranı yüzde 98 olarak ölçümlenmiştir.

Karmod’a duyulan yüksek güven ve müşteri memnuniyetinin arkasında kuşkusuz güçlü bir organizasyon bulunuyor. Karmod müşteri memnuniyeti ve güveni için üretim süreçlerini satış sonrası hizmetlerle de desteklemektedir. Karmod satış sonrası servis hizmetiyle müşteri deneyimini en yüksek memnuniyet noktasına çıkarmayı hedeflemiştir. Bu doğrultuda sektöründe ilk kez satış sonrası servis hizmetini başlatan marka olmanın gururunu yaşıyoruz.

Karmod’a olan güvende satış sonrası servis hizmeti müşterilerimizin teveccühüyle anket sonuçlarına memnuniyet olarak yansımıştır.

Karmod Müşteri Yorumları

Karmod güvencesiyle ev sahibi olan binlerce müşterimizin bize maille yaptıkları memnuniyete yansıyan ifadelerini aşağıda görebilirsiniz.

Gerçek Karmod Müşteri Hikayeleri

Aşağıdaki videolarda Karmod müşterilerinin gerçek memnuniyet hikayelerini izleyebilirsiniz.

Karmod Mutlu
Karmod Samimiyet
Karmod Kalite
Karmod Güven

Müşteri Memnuniyet Anketi Sonuçları

Karmod müşteri memnuniyetlerini yapılan anketlerle sürekli denetlemektedir. Karmod müşteri memnuniyet anketlerini kendi içerisinde oluşturduğu TKY birimi ve bağımsız araştırma firmaları üzerinden gerçekleştirmektedir.

Son olarak kamuoyu araştırma firmasından hizmet alınarak Karmod müşteri memnuniyet ölçümlemesi yaptırılmıştır. Anketle son bir yıl içerisinde Karmod’dan ev almış müşterilerin görüşleri alınmıştır. Telefonla arama yöntemiyle yapılan anket sonucuna göre Karmod müşteri memnuniyeti yüzde 98 olarak yüksek bir oranda gerçekleşmiştir.

Toplam Kalite Yönetimi (TKY) birimimizin kendi içerisinde yaptığı anketlerde ise sürekli memnuniyet ölçümlemesi yapıyoruz. Müşteri deneyimin bir yansıması olan öneriler kayıt altına alınarak konforlu evlerin gelişimine katkı sağlıyor.

Karmod Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Karmod Ev Güvenli mi?

Uzun ömürlü yapı sınıfında en iyi yapı malzemelerinin kullanımıyla yeni nesil teknolojilerle üretilen Karmod ev güvenli konut modelidir.

Prefabrik Evde Neden Karmod?

Karmod ev hazır evlerin en iyi üreticisi. Uzun ömür, yüksek yapı güvenliği, zamanında teslimat için Karmod en iyi marka. Karmod satış sonrası servis hizmetleriyle yapılarının arkasında duruyor.

Güvenli Prefabrik Ev Kimden Alınır?

Tam deprem güvenliğinde en konforlu, en uzun ömürlü güvenli prefabrik ev Karmod’tan alınır.

Ürünlerimiz ve Hizmetleriniz Hakkında Merak Edilenler

Kurulum ve Bakım İpuçları

Karmod evlerle yüksek memnuniyet ve en iyi konfor deneyimi yaşamanız için önerilir;

 • Evinizi hangi iklim bölgesinde kullanacağınız konusunda müşteri temsilcinize bilgi veriniz
 • Birlikte yaşayacağınız kişi sayısına göre bir model beğenin
 • Evinizin kurulumu için gerekli zemin betonunu Karmod’un size vereceği plana tam uygunlukta hazırlayın
 • Zemin betonunuzun hazır olduğunu Karmod yetkilisine bilgi verin ki hemen eviniz sevk edilsin
 • Karmod uzmanlarınca kurulum sonrası iç şap ve fayans uygulamalarını size açıklandığı şekilde yaptırın
 • Şap ve fayans uygulamaları sonrası boya ekibi için randevu oluşturun
 • Boya sonrası yeni evinize taşınarak uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz
 • Uzun kullanım yıllarında yağmur suyu oluklarının toz toprakla dolmaması için belirli aralıklarla temizleyin
 • Olası iç ve dış boya yıpranmalarını tekrar boyatarak evinize ilk günkü yeni görünümünü kazandırabilirsiniz.

Garanti ve Destek Seçenekleri

Karmod tam müşteri memnuniyeti için garanti ve destek seçenekleri oluşturmuştur. Evinizin Karmod garanti kapsamındaki detaylı açıklamalarını sözleşme metninden okuyabilirsiniz. Karmod güvencesindeki evinizin garanti kapsamı dahilindeki işlemlerinde Karmod satış sonrası servis hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Karmod Yenilikleri ve Teknoloji Kullanımı

Karmod 1986 yılından bugüne uzmanlığıyla sektörünün öncü markası. Karmod’un sektöre kazandırdığı yenilikler ve teknolojiler takip edilmektedir. Karmod Ar-Ge süreçleriyle yapılarını geliştirirken inovasyon süreçleriyle müşterilerine yenilikçi konutlar hazırlamaktadır. Karmod yüksek kalite, yapı güvenliği ve kullanım konforu için teknoloji kullanımını her aşamada önemsemektedir.

Yenilikçi Ürün Geliştirme

Karmod sektöründe inovasyon, Ar-Ge ve Ür-Ge süreçlerini uygulayan öncü markadır. Sektöre getirilen yeniliklerle yapılarda kaynak kullanımı sonlandırılmış cıvata somunlu birleşim sistemine geçilmiştir. Tam demonte yapı özelliğiyle kolay nakliyeyle birlikte hızlı kurulum avantajı Karmod yapılarına kazandırılmıştır. Yapı güvenliği, uzun ömür, en iyi kullanım ergonomisi Karmod’un yenilikçi ürünlerinin temel özelliğini oluşturur.

Teknoloji ile Güçlendirilmiş Yapılar

Karmod yapılarının temel taşıyıcı sistemini çelik metaller oluşturur. Çelik taşıyıcı sistemlerin tamamı Karmod modern tesislerinde teknoloji kullanımıyla üretilir. Teknolojik makine hattı tasarım programıyla tam entegrasyonda çalıştığından üretim milimetrik olarak gerçekleştirilir. Tasarımdaki en girift mimari detaylar teknolojik üretim hattındaki makinelerle bire bir detaylarda kolayca elde edilir. Teknoloji kullanımı Karmod evlerine görünmeyen bölümlerde yüksek yapı güvenliği, görünen bölümlerde yapı estetiği olarak tam yansır.

Karmod yeni nesil prefabrik yapılar teknolojik üretimle zamandan ve bütçeden kazandırıyor. Diğer yapı modellerinin uzun inşa süreçleri geride kalıyor. İnşaat ve konut sektörü Karmod yeni nesil yapılarla tanışıyor.