Geri Dön

123 ülkeden misafirleri MUSIAD EXPO’da ağırladık

Karmod 09.05.2023

Prefabrik Yapı sektörünün lider firmalarından Karmod, 123 ülkeden misafirlerini MUSIAD EXPO da ağırladı

Karmod’un CEO’su Mehmet Çankaya, fuarda 4 gün boyunca Afrika’dan Avrupa’ya, Asya’dan Amerika’ya gelen ziyaretçileri ağırladıklarını vurgulayan birçok ikili iş görüşmesi olduğunu söyledi.

Çankaya, Karmod markasının en geniş ürün yelpazesi olduğunu, bu nedenle farklı ülkelerden farklı bina çözümlerine ilgi olduğunu belirtti. Orta Doğu Afrika’daki Tanzanya, Cibuti vb. Lüks Ofis binalarının yapımı için bir soruşturma aldığımızı, ayrıca Batı Afrika’daki Nijerya, Gana, Kongo vb. Binaların inşaatı, Cezayir, Libya vb. , İngiltere’den kabin ve prefabrik evler, Güney Amerika’dan Panama, Peru vb. Fuar sayesinde 123 farklı ülkeden ürün yelpazemizi konuklarımıza tanıtma fırsatı bulduk.

Karmod 30’uncu yıldönümünde 90’dan fazla ülkeye ihracat yaptı.

Karmod olarak Mehmet Çankaya, Karmod’un 30. yıl dönümü kutlamalarında 90’dan fazla ülkeye ihracat yaptıklarını vurguladı ve Hedefimizin sürekli ihracatla 100 ülkeye ihracat yapmak olduğunu söyleyerek devam ediyor. 30 ülkede 60’tan fazla proje gerçekleştirdik. Bu, Karmod’un ihracat yaptığı ülkelerde projeleri sürekli olarak uyguladığının en önemli kanıtıdır. “

Biz Sizi Arayalım

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız