Tek Katlı Evler

Prefabrik evlerde en sık tercih edilen tür tek katlı evler. Bu evlerin kullanım alanları çok geniş: Yazlıklarında ev rahatlığında keyifli bir tatil geçirmek isteyenlerin tercihi olduğu kadar, tarlada hasat zamanı konaklamak isteyen kişilerin de ihtiyaçlarına cevap veriyor. Evler uzun ömürlü, şık tasarımlı ve konforlu. Betonarme yapılarda aranan özellikler bu yapılarda da mevcut. İklim şartlarına göre üretim ve kurulum yapıldığı için sıcak ve soğuk bölgelerde rahatlıkla mesken olarak kullanılabiliyor.

Tek katlı evler hızlı üretim ve kurulum yönüyle betonarme yapılardan öne çıkıyor. Yeterli izolasyonla ses ve ısı yalıtımı da sağlanıyor. Maliyet avantajı da bir başka tercih sebebi.

Sektörün ilklerinden olan Karmod Prefabrik ise kişiye özel üretimlerle öne çıkıyor. Kişi tercihlerine göre ürün özelleştiriliyor. Eklenmek istenen yeni unsurlar ekleniyor, renk, görünüm ve işlevsellik açısından kişi tam olarak istediği yapıya sahip oluyor. Bir evden beklenen tüm özellikler proje aşamasındayken tasarlanıyor ardından üretimde uygulanarak hayata geçiriliyor.