Çift Katlı Evler

Yaşam alanında farklılık arayanların tercihi çift katlı prefabrikler. Daha geniş hareket alanı, kullanım avantajı bu yapılarda öne çıkan özellikler. Şehrin içinde villa benzeri bir farklılık inşa ediliyor çift katlı prefabriklerle. Yapılar böylece şehrin estetiğinde yerini alıyor.

Çift katlı prefabrikleri hem ilk ev sahibi olacak, hem de ikinci evine sahip olmak isteyenler tercih edebiliyor. Değişik model ve alternatiflerin varlığı, sürekli estetik ve ergonomiye yapılan yatırım her geçen gün talebin artarak devam etmesini sağlıyor. Ayrıca bu evler daha hafif yapılar olması sebebiyle betonarme yapıya göre depremden daha az etkileniyor.

Uzman mimar ve mühendislerin hazırladığı çizimler üzerinden yapılan teknolojik üretim, nitelikli işçilik ve satış sonrası hizmet ise Karmod Prefabrik markasını farklılaştıran en önemli özellikler.

Karmod Prefabrik, üretimde en modern uygulama olan kaynaksız vidalı sistemi kullanıyor. Bir evin tüm parçaları otomasyon sistemiyle hazırlanıyor ve kurulum alanında özenle yapı inşa ediliyor.