Yazlık Ev sahibi olmak hiç bu kadar kolay olmadı.

06 Haziran 2013, Perşembe 16:49

Şehirde yaşıyorsunuz ve en azından yaz aylarında kentin stres dolu ortamından uzaklaşmak isityorsunuz. İşte Karmod hazır yazlık evler tam size göre. Karmod hazır ev modelleri ev tasarım uzmanlarınca özenle hazırlanmakta olup uzun ömürlü yapı sistemiyle modern tesislerde üretilmektedir.

1 haftada yazlık eviniz hazır

Kısa sürede fabrika ön üretimi gerçekleştirilen Karmod hazır evler Türkiye’nin istediğiniz yerine sevk edilerek başka ustalara gerek duymaksızın kullanıma hazır teslim edilmektedir. Bina büyüklüğüne göre evinizi 2 ila 10 gün içerisinde size teslim ediyoruz. Duvarları, kapıları, çatı ve çatı örtüsü, su ve elektrik tesisatı, aydınlatma ve su armatürleriyle ergonomik kullanımda ev planlarına sahip Karmod güvenli evler tam size göre.

Karmod yazlık evler tek katlı ve iki katlı planlarla üretiliyor

Karmod hazır ev modelleri isteğinize göre tek katlı ve iki katlı olarak çok sayıda ev modelinde beğeninize sunuluyor. Bu yaz siz de ister yazlığınızda ister köyünüzde Karmod hazır evlerle tanışarak kısa sürede üstelik ekonomik ev fiyatlarıyla huzurla yaşayacağınız güvenli bir eve kolayca sahip olabilirsiniz.