Prefabrik Yapılar İnşaat Sektörünü Canlandırmaya Devam Ediyor

09 Nisan 2015, Perşembe 12:56

Prefabrik yapı sektörü son yıllarda inşaat sektöründeki büyümeye paralel olarak gelişimini sürdürüyor. Türkiye, prefabrike ve çelik yapılar alanında tüm dünyanın taleplerini karşılayan bir üretim merkez olma yolundaki hedefine emin adımlarla ilerliyor.

Son yıllarda yaşanan ve büyük yıkımlara sebep olan depremlerden sonra hızlı ve pratik çözümlere olan ilginin artması prefabrik yapı sektörünün gelişmesinde önemli rol oynuyor. Ar-ge çalışmaları ve son teknolojinin kullanımı ile geliştirilen prefabrik yapılar inşaat sektöründe ciddi bir alternatif olma niteliği ile sektöre canlı, dinamik bir yapı kazandırıyor.

 

Artık günümüzde sanayi yapılarının önemli bir kısmı prefabrik yapı teknolojisi ile yapılıyor. İnşaat sektöründe prefabrik yapıların payı her geçen gün yükselişini sürdürüyor. Kolay kurulum, düşük maliyet, depreme karşı dayanıklı karakteri prefabrik yapıların gün geçtikçe daha çok tercih edilmesini sağlıyor.

 

Prefabrik Yapı sektörünün lider firması Karmod Türkiye'de dünyada yüksek kalite yapılar ve çelik konstrüksiyon yapılar üretmektedir.

Uzman kadrosuyla tüm tasarım süreçlerini kendi bünyesinde gerçekleştiren Karmod müşteri odaklı yaklaşım, kolay ve hızlı kurulum, satış sonrası hizmeti ile Türkiye’de ve uluslararası arenada adından söz ettirmeye devam ediyor.