Huzur İçinde Yaşayacağınız Evler İnşa Ediyoruz

26 Mart 2015, Perşembe 09:37

Sektörde 28 yıllık deneyim ile yurtiçinde ve yurtdışında sayısız projelere imza atan Karmod Prefabrik Yapı Teknolojileri firması olarak yüzlerce aileyi ev sahibi yapmanın huzuru içinde yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz.


Prefabrik yapıların depreme karşı dayanıklı olması kullanılacak malzemelerin yönetmeliklere uygun olarak ve projede belirtilen şekilde inşasının gerçekleştirilmesi ile olacaktır.


Sektörün ana sorunlarından biri haksız rekabet ve denetimsizlik. Sektörde çok fazla firmanın faaliyet göstermesi ve firma sayısını her geçen gün artması sektörün geleceğini tehdit eden bir unsur haline gelmektedir. Üretimde kalite seviyesi düşük, teknik bakımdan yetersiz firmaların denetlenmesi prefabrik yapı sektörünün geleceğinin güvence altında alınmasını bakımından önem arz etmektedir.


İnsanlara rahat ve huzurlu bir aile yaşamını sağlama ve iyi bir yatırım yapma imkanı sunma hedefine odaklandık. Her gelir grubundan insanların huzur ile yaşayabileceği prefabrik konutlar inşa etme amacıyla çıktığımız yolda uygun fiyata kaliteli yaşam imkanları sunma gayreti içinde olduk. Yeşilliklere dolu bir alanda sağlığını korumak ve yaşam stantartlarını yükseltmek isteyenler için ideal çözümler sunuyoruz.