Müşteri Odaklı Yaklaşım Sürdürülebilir Başarının Anahtarı

18 Haziran 2015, Perşembe 11:50

Farklılıklara daha çok değer veren ve bunların belli ölçülerde korunması gerektiğini düşünen bir şirket olarak Karmod Prefabrikte müşteri odaklı proje üretilmesi süreci, alanında deneyimli nitelikli insan kaynağı ile hayata geçirilmektedir. Karmod birbirinden farklı prefabrik ev modellerini beğeninize sunuyor.

Marka değerini koruyarak, kaliteden ödün vermeden sağlam adımlarla geleceğe güvenle bakabilmek ancak müşteri  beklentilerini karşılayacak çözümleri süratle hayata geçirmekle gerçekleşeceğinin bilincinde Karmod yoluna kararlı adımlarla devam etmektedir.

Karmod Prefabrik Önce Müşteri yaklaşımı ile pazarlama birimimizdeki profesyonel proje satış yöneticisi elemanlarımızın müşteri istek ve ihtiyaçlarını doğru anlama, satış sürecini planlama ve yönetme, kişiye özel prefabrik ev planını oluşturma, müşterilerle etkili ve sürekli ilişki geliştirme ve aktif katılımı ile sonuca ulaşıyor.

Sürekli daha büyük hedeflere ulaşma ve başarıyı sürdürülebilir kılma hedefine odaklanmış bir şirket olan Karmod Prefabrik hızlı ve kaliteli üretim ile tüm dünyada farklı pazarlardan birçok yeni müşteriye ulaşma doğrultusundaki gayretlerini sürdürmektedir.

Süratle değişen dünyada firmaların verimli, gelişmelere ayak uydurabilen, esnek yapıda hareket kabiliyeti elde edebilen karakteri elde edebilmeleri ancak yurtiçi ve yurtdışı pazarlara açılma stratejisini dengeli bir şekilde uygulamaları ile sağlanabilir.