Kent Estetiğine Özel Prefabrik Taksi Durakları

06 Haziran 2013, Perşembe 15:55

Taksici esnafı için özellikle Büyükşehir Belediyeleri ve İl Belediyelerince kent estetiği düşünülerek yaptırılan modern taksi duraklarının tasarım ve üretiminde Karmod imzası var. Kent Estetiği Daire Başkanlıklarının açmış olduğu Taksi Durağı ihalelerine çözüm ortaklığı sunan Karmod fonksiyonel kullanımda bir çok modelde Taksi Durakları sunuyor.

Karmod’un modern tesislerinde kullanıma hazır üretilen Taksi Durağı çözümleri arasında prefabrik Taksi Durakları, Metropol Lüks Taksi Durakları, Modüler Polyester Taxi Durakları yer almaktadır.

Karmod Taxi Durakları tasarım uzmanlarınca hazırlanmakta olup, taksi esnafına kendilerini evinde hissedecekleri fonksiyonel kullanımda ergonomik durak alanları üretiyor. Taksi Duraklarımız elektirik tesisatından suya, penceresinden kapısına, bölmelerinden yer kaplamasına kadar kullanıma hazır üretim yapılmaktadır.

Karmod taxsi durakları estetik görünümün yanı sıra güvenli ve yüksek izoleli yapıya sahiptir. Kışın kolayca ısınır ve sıcak havalarda ferah bir ortam sunar. Bant teknolojisi üretim sistemimizle bir çok taksi durağı modelimiz stoklarımız arasında yer almakta olup, kısa sürede kullanıma hazır sevk edilmektedir.

Karmod olarak Kentsel Tasarım ve Kent Estetiği Daire Başkanlıklarının talepleri doğrultusunda özel tasarımlı projelere de çözüm ortaklığı sunmaktayız.