Karmod Şantiye Yapıları İle Projenize Hız Kazandırın

18 Haziran 2015, Perşembe 11:32

Nitelikli iş gücü, yüksek kalite sevyesi ve 28 yıllık tecrübesi, sektörde ulaştığı önemli nokta ile yeniliklerin öncüsü Karmod herkes için özel seçenekler sunuyor. Bilinen kalıpların ötesine geçen Karmod 3M x 7M ebatlarında üretilen demonte konteyner modeli ile sektörde standartları belirleme özelliğini koruyor. Karmod demonte konteyner kolay nakliye özellliği ile projelerinize hız kazandırıyor.

Şirketlerin dikey yapılanmalarının aksine yeni nesil Karmod demonte konteyner ile kısa sürede kullanıma hazır hale gelen ofis binalarınızı yatay olarak konumlandırmanızı sağlıyor. Fonksiyonel ve kolay ulaşılabilir çalışma ortamı oluşturmanıza imkan tanıyor.

Tasarımda yapılan çok ufak farklılıklar yaşam alanlarının bambaşka bir  çizgiye ve kendine has bir stile sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Yeni Nesil Karmod Demonte Konteyner ofis tasarımında modern bir tarz, geniş ferah bir mekan arayanların tercihi.

Tasarım ve fonksiyonelliği bir arada sunan Karmod demonte konteyner her ihtiyaca uygun birbirinden farklı modelleri ile projelerinizi hayata geçirmede benzersiz seçenekler sunuyor.