Karmod Kabin Manchester Old Trafford Stadında

04 Haziran 2013, Salı 15:13

Manchester United taraftarı biletlerini Karmod Kabinden alıyor.

Dünyanın önde gelen futbol kulüplerinden İngiliz devi Manchester United’in Old Traford stadının bilet satış ve güvenlik kabinlerinde Karmod kabin tercih edildi.

Manchester şehrinde bulunan Old Trafford, Manchester United takımının maçlarını oynadığı stadın adıdır. Seyirci kapasitesi 76.212 kişi olan Manchester şehrinin Trafford semtinde bulunan stada, Sir Bobby Charlton tarafından Düşler Tiyatrosu lakabı verilmiştir. 1910 yılından beri Manchester United’ın stadıdır.

1878′de Newton Heath LYR Football Club adıyla işçilerce kurulan kulübün ismi 1902′de bir iş adamı tarafından satın alınması ile birlikte Manchester United olarak değiştirilmiştir. 1910 yılında ise halen iç saha maçlarını oynadıkları Old Trafford’a taşınmışlardır.

Old Traford stadı ve çevresinde 50′nin üzerinde güvenlik ve bilet satış kabini yer alan Karmod’un Dünyanın 72 ülkesinde ürünleri bulunmaktadır. Yeni Zellanda’da çiftlik barınma kabini, Rusya’da ofis kabini, Romanya’da büfe kabini, Katar’da Ev kabini, Senegal’de altın ocağı şantiye barınma kabini, Burkino Faso’da hastane kabini, ABD’de hamburger kabini gibi farklı amaçlarla kullanılan güvenli kabinlerde Karmod imzasını Dünya’nın her noktasında görebilirsiniz.