İyi bir gelecek için yenilikçi evler

21 Aralık 2016, Çarşamba 15:19

İyi bir gelecek için yenilikçi evler

Hız, güven ve konforun önemli olduğu günümüzün konut tarzını yansıtan Karmod hazır evlere cazip fiyatlarıyla kolayca sahip olacaksınız. Karmod konut tasarımları iyi bir gelecek hayalini gerçekleştirmek isteyenlere yenilikçi ev tarzları sunuyor. Sağladığı üretim ve kurulum çözümleriyle kısa sürede ev sahibi olmayı kolaylaştırıyor.

 

Her biri birbirinden güvel etkileyici tasarıma sahip Karmod evleri modern üretim tesislerinde kaynaksız yeni nesil teknoloji ile hazırlanıyor. Demonte hazırlanan evler yerinde Karmod ekiplerince kısa sürede kurulum yapılarak beğeninize sunuluyor. Karmod hazır evleri diğer evlerden ayıran özellikler tasarım detaylarıyla beraber üretim teknolojisinde gizli. Kaynaksız vidalı sistem teknoloji ile tasarımdaki tüm detaylar bire bir özellikte üretilebiliyor. Kaynaksız teknoloji Karmod’u daha estetik ve güvenli kılıyor.

 

Yenilikçi çizgiler

Tek katlı ve iki katlı tasarımlarda çok sayıda ev tarzının yer aldığı Karmod modelleri yenilikçi çizgileriyle geleceği yansıtıyor.

 

Güven veren yapı teknolojisi

Yeni nesil üretim teknolojisi kullanılarak üretilen Karmod evler kalitesiyle güven veriyor. Kalitesiyle size ve ailenize mutlu bir ortam hazırlıyor

Dört mevsim sizin için

Kışıyla, yazıyla, baharıyla her iklimin yaşandığı ülkemizde, Karmod yenilikçi evler dört mevsim huzurla kullanılıyor. Antalya’dan Rize’ye, Kars’tan Edirne’ye Karmod evleri her yerde.

 

Eviniz hemen hazır

Karmod hızlı kurulum teknolojisiyle üretilen evler karar verdiğinizden itibaren ortalama 10 gün içerisinde kurulum yapılarak hazır hale getirilebilmektedir.