İstanbul Lines Eskihisar Topçular Feribot Seferlerine Hazır

04 Haziran 2013, Salı 17:54

Negmar Denizcilik bünyesinde feribotla araç ve yolcu taşımacılığı yapan İstanbul Lines Eskişehir Topçular arasında feribot seferleri için start bekliyor. Firma tamamen kendi yatırımıyla biri Eskihisar diğeri Topçular’da olmak üzere iki adet limanı seferler için hazır hale getirdi. Seferler için 3 adet yeni feribotu hazır tutan İstanbul Lines kısa sürede bu sayıyı 5’e çıkartacak.

Firma liman hizmetlerini de yürütebilmek için gerçekleştirdiği yatırımları da tamamladı. Bu kapsamda Türkiye’nin önde gelen prefabrik yapı üreticilerinden Karmod’a her iki liman için ayrı ayrı olmak üzere 1 adet çift katlı metropol lüks çalışma ofisi, 1 adet tek katlı metropol bay ve bayan wc binası, 3 adet feribot bilet satış kabini yaptırdı. Yönetim binası, wc ve bilet satış kabinleri seferlere hazır hale getirildi.

İstanbul Lines Eskihisar-Topçular hattında arabalı vapur seferlerine başlamasıyla beraber mevcut hatta hizmet veren Tepe-Akfen -Sera-Souter OGG’nin özelleştirmeden aldığı İDO’ya ciddi rakip olacak. İstanbul Lines Genel Müdürü Bülent Şafak, 2013 yılında bu hattan yüzde 20-25 pazar payı almayı planladıklarını belirtti.

istanbul lines prefabrik yapılar