İstanbul Halk Ekmek Satış Noktalarında Karmod Büfe Kabinleri

04 Haziran 2013, Salı 15:40

İstanbul Halk Ekmek’in Büfe Kabinlerinde Tercihi Karmod

1978 gününden bu güne hijyenik şartlarda üretip İstanbul Halkına sunduğu sağlıklı ekmeklerle güvenilir bir marka olan İstanbul Halk Ekmek (İHE) ekmek satış büfe kabinlerinde lider marka Karmod kabinleri tercih etti. İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında her semt ve mahallede ortalama 700 metre mesafede ekmek satış büfeleri açan İstanbul Halk Ekmek üretimde olduğu kadar satışta da hijyenik şartlara büyük önem veriyor.

Neden Karmod Halk Ekmek Kabinleri?

Karmod halk ekmek büfe kabinleri modern tesislerde yüksek teknoloji kullanılarak özel ortamda üretildiğinden benzerlerine göre koku yapmaz özellikler taşır. İçinde bulundurduğu kişiye ve ürünlere kokusuz hijyenik bir ortam sunar. Özel sistemiyle sıcak ve soğuk hava koşullarında yüksek izolasyona sahiptir. Benzerlerine göre pürüzsüz uzun ömürlü parlak yüzeye sahiptir. Özel kepenk sistemi uygulanabilmektedir. Klima vb. aparatların montajına imkan verir.

Normal ekmek, tam buğday ekmeği, yufka, galeta, üzümlü çörek, akdeniz usulü çörek, kepek ekmeği gibi bir çok sağlıklı ürünü İstanbul Halkına sunan İstanbul Halk Ekmek satışında da hijyenik bir büfe ortamı için Karmod Büfe kabinlerini güvenle tercih ediyor.

Karmod Halk Ekmek Büfe kabinlerini tercih eden markalar arasındaBursa Halk Ekmek, Ankara Halk Ekmek, Samsun Halk Ekmek gibi Belediyeler de yer almaktadır.