Depreme Dayanıklı güvenliğimizi sağlayacak Prefabrik evler tasarlayıp üretiyoruz

04 Haziran 2013, Salı 11:58

Depreme Dayanıklı Evler

Bildiğiniz gibi depremler öldürmez cürük ve sağlıksız betonerme binalar öldür. Bizde bunun bilincinde olduğumuz için depreme dayanıklı prefabrik hazır evler üretiyoruz. Şu sıralar deprem ile ilgili haberleri daha da çok duymaktayız. Haberleri takip edenlerimiz iyi bilir… Prefabrik evler ile depremlerin ne alakası var diyebilirsiniz. Çok alakası var diyerek cümleme başlamak istiyorum, çünkü prefabrik evler güvenli ve kaliteli yapıları ile ön plana çıkmakta. Yani bu depremlerde güvenliğimizi sağlayacak bir ev formatında tasarlayıp üretmektir..

Karmod hazır Prefabrik evler, betonarme yapılara göre oldukça avantajlıdır. Bu avantajlardan biraz bahsedelim. Öncelikle hazır prefabrik evler, betonarme yapılara göre daha kısa zamanda tamamlanıp, teslim edilmektedir. Zamanı kıymetli olanlarımız için bu büyük bir detaydır. Ortalama 4-20 gün arasında, bu hazır evler tamamlanabilir. Bütçe problemi olanlar için betonarme yapılar uygun değildir. Oldukça düşük maliyetlerle tamamlanan Karmod prefabrik evler, bütçe problemi olanlar içinde ayrıca çok uygundur.

Hazır temeller üzerine kurulabilecek olan Karmod prefabrik hazır ev modelleri, ayrıca taşınabilir de. Hem bu özelliği ile dikkatleri üzerine çeken bu hazır evler, hem de sağlıklı olmasıyla da tercih sebeplerinden biri haline gelmiş durumda.