City Center Şantiye Ofis Binası Karmod Prefabrik Tarafından Yapıldı

05 Haziran 2013, Çarşamba 08:40

Esenyurt’a Dev AVM: City Center

Özyurt Madencilik ve Vizyon İnşaat tarafından hayata geçirilecek olan, City Center Esenyurt AVM projesinin yönetim ve şantiye ofis binası Karmod Prefabrik tarafından tamamlanarak teslim edildi.

İki katlı olarak planlanıp tamamlanan şantiye ofis binası toplam 282 metrekareden oluşuyor. Şantiye ofis binasında yönetici odaları, teknik personel odaları, yemekhane, wc duş üniteleri gibi alanlar yer alıyor.

Esenyurt’ta inşaatına başlanacak olan City Center projesinde toplam 358 adet ofis yer alıyor. Projede yer alan ofislerden 40 adeti deluxe, 24 adeti Premium ve diğerleri ise home ofisten oluşuyor. City Center projesinde 74 ile 185 metrekarelik home ofisler bulunuyor.

17 dönüm arazi içinde, 152 bin metrekare inşaat alanına sahip olan ve 2 yıl içinde teslimlerine başlanacak City Center’da; Esenyurt Belediye Binası, İlçe Emniyet Müdürlüğü, Hükümet Binası da bulunacak.

3 katlı olarak yapımı düşünülen AVM’de yer alacak tahmini dükkan sayısı 70 adet. Bu sayı dükkanlar bölünerek artış sağlanabilir. Projede üç katlı 1260 araç kapasiteli otopark bulunuyor. Projenin bitişiğinde 74 bin metrekarelik alanı kapsayan park yer alıyor.