Kalitesi, kısa sürede kurulumu, güvenli yapısı ve en önemlisi ekonomik ev fiyatlarıyla konteyner evler yüzünüzü güldürecek. Karmod güvencesiyle modern tesislerde yüksek kalite ve izolasyonla üretilen konteyner evler soğuk ve sıcakta yüksek izolasyona sahiptir. Müşteri ihtiyacına göre istenilen ebat ve bölmelerde üretilen konteyner hazır evler pratik kurulumlu ve uzun ömürlü yapıdadır. Odaları, wc – banyosu, kapıları ve pencereleri, elektirikten suya tüm tesisat ve armatürleriyle konteyner hazır ev kullanıma hazır teslim edilmektedir.

Devamı

06 Haziran 2013, Perşembe 15:44


Modern üretim teknolojisiyle imal edilen prefabrik yapılar güvenli ve uzun ömürlü yapı özelliğiyle bir çok bina alternatifine çözüm üretiyor. Geleğimizin en önemli aktörleri olan yavrularımızın kişilik oluşumlarının önemli bir bölümünü edindikleri anaokulları da bu yapıların başında geliyor. Kaynaksız vidalı sistem teknoloji kullanılarak güvenli ve iyi izoleli yapıda üretilen Karmod Prefabrik Anaokulu binaları uzmanlarca hazırlanan ergonomik planlarıyla çocuklarımıza neşeyle eğlenerek öğrenecekleri Anaokulu yapıları sunuyor.

Devamı

06 Haziran 2013, Perşembe 15:39


ÇANAKKALE VE EGE BÖLGESİNDE GEÇİCİ KONTEYNER KENT OLUŞTURULABİLİR Ege Bölgesi Çanakkale’de olan 6.2 şiddetinde depremden sonra daha büyük bir depremde oluşabilecek endişesi ve korkusundan Çanakkale halkı ve vatandaşlar geceyi sokaklarda geçiriyor. Geçici kalacakları prefabrik konteyner kentler kurulması için çalışmaların başlanabileceğini düşünülüyor. Sert gecen kış gününde Çanakkale halkın Geçici barınmanın sağlanması için Çanakkale prefabrik konteyner evlerin kurulması için konteyner üretici firmalarla görüşülüyor.

Devamı

06 Haziran 2013, Perşembe 15:08


Kentin mezarlık ihtiyacını karşılamak amacıyla yeni gömü alanları oluşturmak için İzmir Büyükşehir Belediyesi, yılların etkisiyle bozulan mezarlık duvarlarını prefabrik ile yeniliyor. Geçtiğimiz yıl sonunda başlayan çalışmada ele alınan toplam 13 mezarlıktan 10 tanesine prefabrik beton panel duvar, 3 tanesine de taş duvar yapılıyor. Toplam 4 milyon TL’ye mal olacak proje kapsamında Dedebaşı, Harmandalı, Işıkkent, Uzundere, Menemen ve Asarlık’ta prefabrik yapım çalışmaları sürüyor.

Devamı

06 Haziran 2013, Perşembe 15:05


Dört mevsimin birlikte yaşandığı Türkiye için, Karmod her iklimde kullanılabilen şantiye konteynerleri üretiyor. Yüksek teknoloji kullanılar üretilen Karmod şantiye konteynerleri kar yağmur, soğuk sıcak demeden 4 mevsim kullanım özelliğine sahip. İyi izoleli uzun ömürlü yapısıyla Karmod şantiye yaşam konteyner modelleri hızlı üretimi ve ekonomik fiyatlarıyla yüzünüzü güldürecek.

Devamı

06 Haziran 2013, Perşembe 14:59