Prefabrik yapılar yalnızca yazın kullanılmak için değildir. Prefabrik yapılarda dört mevsim yaşayabilirsiniz. Prefabrik yapılar uygulanan ısı yalıtım sistemi ile kışın sizleri soğuktan en az betonarme bir yapı kadar korur. Prefabrik yapılar şiddetli rüzgâra, yağmura karşı dayanıklıdır. Mesela soğuk bir bölgede yaşıyorsanız ve prefabrik ev yaptıracaksanız, isteğiniz doğrultusunda buna göre bazı önlemler alınır. Dış duvarların kalınlaştırılması ve tavan izolasyonu yapılması bunlardan bazılarıdır. Kışın sizleri koruduğu gibi, yazın da prefabrik yapılar uygulanan klima sistemi ve benzeri uygulamalar ile size istediğiniz rahatlığı sunacaktır. Özetle, prefabrik yapıları dört mevsim rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Devamı

06 Haziran 2013, Perşembe 16:13


Prefabrik ev almayı, yaptırmayı düşünüyorsanız önce Karmod gibi köklü bir firmadan alacağınızdan emin olmalısınız. Üretici firmanın kuruluş yılı, fabrika üretim alanı, kullandığı makine parkuru, deneyimli personelleri, mimar ve mühendisleri hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Prefabrik ev veya prefabrik villaların hafif çelik malzemeden yapıldığından ve deprem yönetmeliğine uygun olarak üretildiğinden emin olmalısınız. Prefabrik evlerde kullanılan izolasyon malzemelerinin yüksek ses ve ısı yalıtımına sahip olduğundan emin olmalısınız.

Devamı

06 Haziran 2013, Perşembe 16:09


Prefabrik evler, yeni bir ev düşünüp de arsası olan insanlar için oldukça iyi bir seçenek. Eğer boş bir arsanız ve imar izniniz varsa, oldukça uygun fiyatlara prefabrik ev hatta prefabrik villa yaptırabilirsiniz. Prefabrik evler sizlere konforu, estetiği ve oldukça şık tasarımları bir arada sunar. Üstelik tüm bunları oldukça düşük bir bütçe karşılığı sizlere sunar. Özellikle Karadeniz, Akdeniz ve Ege Bölgesi’nde yaygın olan ve bağ evi, yazlık ve benzeri işlevlerde kullanılan prefabrik evler artık şehir hayatının da içinde. Tüm muhitlerde, istenilen kat ve model ile, istenilen genişlikte lüks ve konforlu prefabrik ev sahibi olabilirsiniz. İsterseniz lüks bir villa, isterseniz normal bir müstakil ev şeklinde yaptırabileceğiniz prefabrik evler modüler yapılarından dolayı rahat kurulum sağlarlar. Ayrıca prefabrik yapılara sonradan bir oda veya bir kat rahatlıkla eklenebilir.

Devamı

06 Haziran 2013, Perşembe 16:04


Taksici esnafı için özellikle Büyükşehir Belediyeleri ve İl Belediyelerince kent estetiği düşünülerek yaptırılan modern taksi duraklarının tasarım ve üretiminde Karmod imzası var. Kent Estetiği Daire Başkanlıklarının açmış olduğu Taksi Durağı ihalelerine çözüm ortaklığı sunan Karmod fonksiyonel kullanımda bir çok modelde Taksi Durakları sunuyor. Karmod’un modern tesislerinde kullanıma hazır üretilen Taksi Durağı çözümleri arasında prefabrik Taksi Durakları, Metropol Lüks Taksi Durakları, Modüler Polyester Taxi Durakları yer almaktadır.

Devamı

06 Haziran 2013, Perşembe 15:55


Prefabrik yapılarda lider marka Karmod Prefabrik, Eston Ardıçlı Göl Evleri Sosyal Tesis binasını tamamlayarak teslim etti. Avcılar’da bulunan sosyal tesis 136 m2 tek katlı yapıdan oluşuyor. Eston Evleri sosyal tesis binasında nişan, konferans, taziye, toplantı gibi faaliyetlerin düzenlendiği çok amaçlı sosyal etkinlik salonu, kafeterya, fitnessenter ve wc duş üniteleri yer alıyor.

Devamı

06 Haziran 2013, Perşembe 15:49