Modern hazır ev teknolojisiyle üretilen uzun ömürlü prefabrik hazır evleri şimdi sipariş verin baharla birlikte yazı yeni evinizde karşılayın. Ev tasarım uzmanlarınca özenle hazırlanan Karmod prefabrik hazır ev modelleri vidalı sistem teknolojik üretim sonrası uzman ekiplerimizce Türkiye’nin her yerine kullanıma hazır kısa sürede kurulum yapılıyor.

Devamı

06 Haziran 2013, Perşembe 17:12


Her yıl dünyanın farklı bölgelerinden milyonlarca müslümanın hac ve umre için ziyaret ettiği Kabe’nin etrafı bugün şantiyeye dönmüş durumda. Mevcut durumun özellikle Hac mevsiminde oluşan ziyaret talebinin karşılayamaması Suudi yetkilileri harekete geçirdi.

Devamı

06 Haziran 2013, Perşembe 17:06


Safi Gayrimenkul tarafından İstanbul Kartal’da inşa edilen Espadon Rezidans projesinin idari bina, işçi şantiyesi ve yemekhane binasında Karmod konteyner ve perfabrik yapıları tercih edildi. Projede idari bina olarak kullanılacak kısım iki katlı konteyner yapı olarak, işçi yemekhanesi olarak kullanılacak kısmı ise prefabrik yapı modeliyle yapıldı.

Devamı

06 Haziran 2013, Perşembe 17:01


İnterneti, televizyonu, sokağı ile yoğun bilgi bombardımanının yaşandığı günümüzde kavramlara ortak bir anlam yüklemek çok zor gözüküyor. Çevreci, ekolojik, organik kavramlarını hepimiz gündelik hayatta yoğun kullanıyoruz ama içeriklerinin ne anlama geldiği konusunda bir firi birliğimiz yok. Herkesin ekolojik, çevreci ve organic anlayışı farklı. Çünkü bu düşünceleri zihinlerimize oturtan bilgi kaynakları bir karmaşıklık içerisinde bize sunuyor.

Devamı

06 Haziran 2013, Perşembe 16:56


Şehirde yaşıyorsunuz ve en azından yaz aylarında kentin stres dolu ortamından uzaklaşmak isityorsunuz. İşte Karmod hazır yazlık evler tam size göre. Karmod hazır ev modelleri ev tasarım uzmanlarınca özenle hazırlanmakta olup uzun ömürlü yapı sistemiyle modern tesislerde üretilmektedir.

Devamı

06 Haziran 2013, Perşembe 16:49