Büyükşehirlerde yaşayıp doğup büyüdüğü memleketinde köyüne ev yapmak isteyen vatandaşın imdadına prefabrik köy evleri yetişti.

Devamı

28 Ağustos 2013, Çarşamba 13:34


14 Ağustos 2013, Çarşamba 09:57


Onko-Day Kanserli hastalar için prefabrik konuk evi ve rehabilitasyon merkezini açtı Türkiye bir ilk Karmod prefarik yapı kanserli hastalar için prefabrik konuk evi ve bakım merkezini bursa Onko-Day derneğine 12 adet prefabrik konut kompleksinden oluşan Hasta Konukevi ve Rehabilitasyon Merkezi projesini tamamlayarak teslim etti. Bursa ilimizin Nilüfer ilçesinde ONKO-DAY, Lions 118-K Yönetim Çevresi ve Nilüfer Belediyesi işbirliğiyle yaptırılan Onko-Day Hasta Konuk Evi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde şehir dışından gelen kanser hastalarının nezih bir ortamda barınmalarını sağlayarak tedavilerine yardımcı olmak amaçlanıyor.

Devamı

06 Haziran 2013, Perşembe 17:34


İnşaattan madenciliğe yol yapımdan havaalanı projelerine kadar çok sayıda büyük çaplı şantiye çalışma ortamlarına sahip ülkemizde proje yöneticileri ve işçilerin kullanacağı şantiye yapıları önem kazanmaktadır. Çok sayıda yurtiçi ve yurtdışı prefabrik işçi şantiyesi projeleri gerçekleştiren Karmod fonksiyonel kullanımda şantiye modellerini teknolojik yapı sistemiyle üreterek anahtar teslimi şantiye binaları sunuyor.

Devamı

06 Haziran 2013, Perşembe 17:28


Karmod ofis çözümleriyle hayalinizdeki ofise kısa sürede sahip olacaksınız. Mekanınıza ve kullanım amacınıza özel planlarda Karmod tasarım uzmanlarınca özenle hazırlanan modern prefabrik hazır ofis modellerimizle siz de keyifli çalışma ortamına sahip olun. Prefabrik hazır ofislerimiz ofis modelimizi onaylamanız sonrası kaynaksız vidalı teknoloji ile Karmod’un modern tesislerinde kısa sürede demonte üretim yapılmaktadır.

Devamı

06 Haziran 2013, Perşembe 17:23