Siz de kendi ofisim olsun ve hemen çalışmaya başlayarak kazanayım diyorsanız Prefabrik ofis yapıları tam size göre. Karmod modern ofis ve yönetim binaları kısa sürede projelendirmesi, bir kaç gün içerisinde hemen kurulumu, güvenli yapısı ve en önemlisi ekonomik fiyatlarıyla sizi bekliyor.

Devamı

28 Mayıs 2013, Salı 23:18


Prefabrikte lider ülke Türkiye’nin markası Karmod, dünya genelinde şantiye yapılarına imza atıyor. Afrika’dan Asya’ya Amerika’dan Avrupa’ya işçi şantiye yapıları kuran Karmod bir çok büyük projenin başlangıcında yer alıyor. Karmod’un tamamladığı prefabrik şantiye yapıları arasında öne çıkanlar arasında; Şah Deniz 2 projesi kapsamında Azerbaycan’da BP tarafından çıkartılacak doğalgaz şantiyesi işçi kampı, Kazakistan petrol şantiyesi işçi kampı, Cezayir altın madeni işçi kampı, Senefal altın madeni işçi kampı, Ana Gold madencilik Erzincan işçi kamplarını sayabiliriz.

Devamı

28 Mayıs 2013, Salı 23:08


Tek kat yeterli olmaz, biz kalabalık aileyiz diyenlere çözüm yine prefabrikten. Gittikçe yaygınlaşan prefabrik evlerde dubleks yapılar da revaçta. Daha geniş ev, daha ferah iç mekanlar, daha rahat bir yaşam alanı için çift katlı prefabriklerde alternatif çok fazla.

Devamı

25 Mayıs 2013, Cumartesi 12:51


Her yıl yapılan bir araştırma olan Beklentiler-Beğeniler Araştırması bu yıl da dopdolu. 2013 yılı beklentilerinin sorulduğu anketin katılımcılar kişisel gelirlerinde bir değişiklik beklemiyor.

Devamı

25 Mayıs 2013, Cumartesi 12:46