Şantiyelerin yorucu çalışma ortamlarında ailelerinden uzakta çalışan teknik personel ve işçilerin gece dinlenecekleri ortam büyük önem taşıyor. Özellikle işçi kamplarına özel üretilen modern prefabrik yatakhaneler ergonomik yapısıyla zinde dinlenme mekanları oluşturuyor. Tek katlı veya iki katlı olarak istenilen yatak sayısına göre planlanıp üretilen yatakhane yapıları modüler demonte özelliğiyle başka proje bitiminde başka mekanlara da kurulum imkanı sunmaktadır.

Devamı

28 Mayıs 2013, Salı 23:52


Prefabrik wc modelleri mekana özel istenilen ebatta ve kabin adetinde projelendirilebilmektedir. Alaturka, alafranga, engelli wc, pisuar, duş gibi üniteler istenilen adette kullanım özelliğinde hazır sunulmaktadır. Bay ve bayan wc ünitelleri tek yapıda ayrı girişli modelde veya ayrı ayrı binalarda müşteri tercihine göre üretilmektedir. Prefabrik wc duş üniteleri park ve bahçeler, sosyal tesisler, okullar, hastaneler, spor tesisleri, turizm ve fuar merkezleri, restoranlar, düğün ve eğlence salonları, fabrikalar vb. alanlarda yoğun olarak terih edilmektedir.

Devamı

28 Mayıs 2013, Salı 23:48


Kısa sürede projelendirilip modern tesislerde üretim yapılan sosyal tesis yapıları uzun üretim sürecine sahip betonarme sistemli yapılara önemli bir alternatif oluşturuyor. Prefabrik yapılar demonte ön üretimli özelliğe sahip olup fabrika süreci sonrası kurulum alanına sevk edilerek uzmanlarca montajlanarak kullanıma hazır teslim edilmektedir. Kısa sürede teslimat özelliği ile prefabrik sosyal tesis yapılarıyla karar vermenizden bir kaç gün sonrasında kazanmaya başlarsınız.

Devamı

28 Mayıs 2013, Salı 23:43


Özellikle eğitime başlama süresinin 60 aya düşürülmesi ve 4+4+4 eğitim sistemine geçişle beraber oluşan derslik açığının kapatılmasında imdada prefabrik okullar yetişti. Prefabrik okul yapıları milli eğitim standartlarında kısa sürede üretimi ve kullanıma hazır kurulumuyla beraber en önemlisi ekonomik fiyatlarıyla en iyi okul çözümü oldu.

Devamı

28 Mayıs 2013, Salı 23:38


Son yıllarda sağlık hizmetlerindeki gelişmeye paralel olarak kenar semtlere kadar Aile Sağlığı Merkezleri yaygınlaştırıldı. Özellikle güvenli binalarda verilmesi gereken sağlık hizmetleri bazı bölgelerde güvenli yapı bulunamaması engeline takılıyor. Yerinde sağlık hizmetinin sunulacağı bölgelerde yapı sorununa en ideal çözümü prefabrik aile sağlığı merkezi binaları oluşturuyor.

Devamı

28 Mayıs 2013, Salı 23:26