Manchester United taraftarı biletlerini Karmod Kabinden alıyor. Dünyanın önde gelen futbol kulüplerinden İngiliz devi Manchester United’in Old Traford stadının bilet satış ve güvenlik kabinlerinde Karmod kabin tercih edildi. Manchester şehrinde bulunan Old Trafford, Manchester United takımının maçlarını oynadığı stadın adıdır. Seyirci kapasitesi 76.212 kişi olan Manchester şehrinin Trafford semtinde bulunan stada, Sir Bobby Charlton tarafından Düşler Tiyatrosu lakabı verilmiştir. 1910 yılından beri Manchester United’ın stadıdır.

Devamı

04 Haziran 2013, Salı 15:13


Prefabrik Konutlar daha ekonomik ve deha güvenli 1999 Marmara depreminden sonra adını sıkça duymaya başladığımız prefabrik hazır konutlar, uygun fiyatlara ve pratik kurulumları ile geleceğin konut seçenekleri arasında gösteriliyor. Uzmanlar Türkiye’de 300 bin ailenin prefabrik hazır konutlarda yaşadığını ve ileriki dönemde bu sayının hızla artacağını ifade ediyorlar. Henüz genç bir sektör olan Prefabrik hazır Konut sektörü, son yıllarda büyük bir atılım gösteriyor. Özellikle insanlar tarafından tanınmaya başlandıktan sonra büyük bir büyüme sürecine girmesi tahmin edilen prefabrik konut sektörünün Türkiye İnşaat sektörü içerisindeki payı yüzde 2 olarak gösteriliyor. Türkiye’de 300 bin adet prefabrik konutun bulunduğunu ifade eden uzmanlar, prefabrik konutların sunmuş olduğu uygun ve ekonomik fiyatlar ve pratik çözümlerin, insanların prefabrik konutları tahmin edilenden daha kısa sürede tanımaya başlayacağına inandıklarını ifade ediyorlar.

Devamı

04 Haziran 2013, Salı 15:08


Batman’daki öğrenciler prefabrik yapılar kurulmadığı için çadırlarda eğitimlerini sürdürüyorlar. Batman’ın Sason ilçesine bağlı Çağlı Köyü’nün Kuzguncuk mezrasında yaşayan 17 çocuk iki aydır eğitimlerini çadırda görüyorlar Köylüler ve çocuklar Milli Eğitim Bakanlığı’nın bölgeye gönderdiği prefabrik yapıları sevinçle karşıladı. Kurulması ve eğitime hazır hale gelmesini bekledikleri prefabrikler iki ay boyunca kurulmadı ve çocuklar da bekleyen prefabrikler yerine çadırda eğitimlerine başladılar.

Devamı

04 Haziran 2013, Salı 15:03


Van’daki büyük depremin üstünden bir sene de geçse hala deprem yaraları sarılmaya çalışılıyor. Van’da meydana gelen 7,2’lik depremin en çok etkilediği yerlerden olan Erciş’te öğretmenler için prefabrik kent kuruluyor. Erciş’te yaşayan 120 öğretmen ve ailesi için 20 dönüm arazi üzerine kurulacak prefabrik kent, konteyner yerine 6′şarlı parçalar halinde iki sıra yapılan prefabrik evlerden oluşacak. Prefabrik kentte yer alacak evlerin içinde tuvalet, banyo, su ve elektrik tesisatı da mevcut. 3 odadan oluşacak evlerin içi elektrikli sobalar ile ısıtılacak. Öğretmenler için yapılan evlerin teslimatı biter bitmez Kaymakamlık tarafından yapılacak.

Devamı

04 Haziran 2013, Salı 15:00


Modül sistem Prefabrik Konutlar Pratik hazır konut markası Karmod, Türkiye genelinde prefabrik konut hazır viilalar kuruyoruz Modül sistem üretiğimiz ve en çok sattığımız prefabrik konutlar. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Hatay, Niğde, Mersin, Van gibi birçok şehirde lüks kaliteli hazır prefabrik konutların montajını uzman ekibimiz müşterilerimize teslim ediyoruz. Karmod her gecen gün artan konutlarımız sayısı aylık 70′ile 80 adet değişik ebatlarda prefabrik konutlar ve prefabrik villa üretip müşterimiz arsalarına montajını yapıyoruz. Her geçen gün yeni müşterilerimize konut projeleri yapıyoruz. Hazır ev sahibi olmak isteynelere showroomlarımızda satış temsisli arkadaşlarımız modül sistem üretiğimiz prefabrik evleri uygun fiyatlara ve uygun taksitlerle veriyoruz. Karmod, teknik altyapısı ve deneyimli ekibi ile Türkiye’de bu alanda en büyük prefabrik hazır konutlarıyla her gecen satış ağını artırıyor.

Devamı

04 Haziran 2013, Salı 14:54