Prefabrik yapı sektörü son yıllarda inşaat sektöründeki büyümeye paralel olarak gelişimini sürdürüyor. Türkiye, prefabrike ve çelik yapılar alanında tüm dünyanın taleplerini karşılayan bir üretim merkez olma yolundaki hedefine emin adımlarla ilerliyor.

Devamı

09 Nisan 2015, Perşembe 12:56


Sektörde 28 yıllık deneyim ile yurtiçinde ve yurtdışında sayısız projelere imza atan Karmod Prefabrik Yapı Teknolojileri firması olarak yüzlerce aileyi ev sahibi yapmanın huzuru içinde yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz.

Devamı

26 Mart 2015, Perşembe 09:37


Ulaşımdan lojistiğe, banka ve kargo şubelerinden satış noktalarına çok kısa sürede irtibat bürosu ve ofis açmak prefabrik yapı ile şimdi çok kolay. Karmod, vidalı sistem uzun ömürlü yapı modeliyle birbirine geçmeli prefabrik ofis yapılarını çok kısa sürede kurulum yaparak kullanıma hazır teslim ediyor.

Devamı

22 Ağustos 2014, Cuma 16:48


Hadımköy minibus durağında hizmet veren minibüsçü esnafına ofis binası kurduk. Minibüs şoförlerinin servis molalarında durakta konforlu ortamda çay içip dinlenebilecekleri prefabrik ofis şirin görünüme sahip.

Devamı

10 Nisan 2014, Perşembe 16:33


Villa, site, toplu konut gibi mekanların vazgeçilmezleri arasında yer alan Sosyal Tesis binalarının gözde tercihi Karmod oldu.

Devamı

04 Aralık 2013, Çarşamba 15:05