Emlak Konut, istanbul’da kentsel dönüşümüne başladı İstanbul daki kentsel dönüşümünde Emlak Konut GYO, ben de varım dedi. İstanbuldaki afet ve deprem riski altındaki alanların dönüştürülmesi kapsamında, İstanbul’daki muhtemel riskleri bertaraf etmek amacıyla ruhsatsız, iskânsız ve afet ve deprem riski altındaki binaları ve yapıların tasfiye edilip güvenli ve modern yaşam alanları oluşturmak amacıyla ilgili bakanlıklarla işbirliği protokolü imzaladığını emlak konut,duyurdu.

Devamı

06 Haziran 2013, Perşembe 10:33


TOKİ yoksul grubundaki aillelere artık 2+1 üretecek Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), yoksul grubundakiler için bugüne kadar 45-55 metrekare olarak inşa ettiği 1+1 konutları, artık 2+1 konseptiyle üretecek. Bu akslar çerçevesinde genel altyapıya yakın bölgelerdeki Hazine arazileri üzerinde sosyal konutlar ürettiklerine dikkati çeken Karabel, bunları halka piyasadaki şartlardan daha uygun arz ettiklerini dile getirdi.

Devamı

06 Haziran 2013, Perşembe 10:27


Gerek sanayisi gerekse tarım ürünleriyle Ülkemizin öncü illerinden tarihi ve doğal güzelliklere sahip Bursa’nın yönetim binalarında Karmod prefabrik ofis yapıları tercih ediliyor. İstenilen model ve ebatlarda tek katlı veya iki katlı olarak özel olarak planlanıp üretilen Karmod ofis ve yönetim yapıları uzun ömürlü kullanım özelliğine sahiptir. Prefabrik ofis yapılarının en önemli avantajları kısa sürede planlanıp üretilebilmesi, bir kaç gün gibi çok kısa sürede kullanıma hazır kurulumu, istenildiğinde demonte özellikle başka mekanlara kolayca taşınıp yeniden kurulabilmesi ve en önemlisi fiyat olarak ta çok ekonomik ofis fiyat fırsatı sunmasıdır.

Devamı

06 Haziran 2013, Perşembe 10:08


Bir çok modern ev tasarım ve planında özenle hazırlanıp üretilen prefabrik hazır evler Bursa’nın her yerinde güvenle tercih edilip kullanılmaktadır. Karmod’un modern tesislerinde teknolojik üretimle imal edilen hazır evler Bursa’nın hangi ilçesinde nerede olursa olsun kullanıma hazır olarak kısa sürede kurulum yapılarak teslim edilmektedir.

Devamı

06 Haziran 2013, Perşembe 09:58


Sivas Akıncılar Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV), ihtiyaç sahibi 2 aileye prefabrik ev yaptırdı. SYDV Müdürü Kazım Perçin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ilçeye bağlı Yürekli köyünde yaşayan bir çift ile Sevindik köyünde 2 çocuğu bulunan bir aileye vakıf tarafından 2 odası, bir salonu bulunan 60 metrekare büyüklüğünde prefabrik ev yaptırıldığını belirtti. İnşa edilen iki prefabrik evin hak sahiplerine teslim edildiğini ifade eden Perçin; “Kış mevsiminden önce hak sahiplerinin yeni evlerine kavuşmalarından dolayı çok mutlu olduk. İyi günlerde oturmalarını diliyorum” dedi. Kışlık kömür yardımlarının da devam ettiğini aktaran Perçin, “144 ailemize toplam 180 ton kömür yardımında bulunduk. Kömür yardımlarımız devam edecektir. Amacımız, ihtiyaç sahibi ailelerimizin kış mevsimini sıcak bir ortamda geçirmelerini sağlamak” ifadelerini kullandı.

Devamı

06 Haziran 2013, Perşembe 09:54