Prefabrik yapılar geniş ve uzunlukları değişken, istenilen her türlü yerleşim alanına uygulanabilecek şekilde çevre koşuları da dikkate alınarak üretilen yapılardır. Prefabrike evler, ses-ısı izolasyonu, yangın ve depreme dayanıklılığı bakımından uluslararası standart ölçülerinde hazırlanırlar. Prefabrik evler özel temel gerekmeden, vinç ihtiyacı olmaksızın, çevreyi kirletmeden kısa sürede monte edilirler. Prefabrik Konutların Diğer Konutlara Göre Avantajları 1. Her türlü yerleşim ve kullanım amacına isteğe göre uygulanabilir.

Devamı

06 Haziran 2013, Perşembe 14:20


Artık ülkemizde de oldukça rağbet gören, büyük talep alan imar tiplerinden olan prefabrik evler sadece acil durum sığınağı olarak görülmekten çıktı. Yaygın kullanımla beraber prefabrik yapılara olan bakış açısı zamanla değişti. Mantık çerçevesinde bakıldığında betonarme evlere göre prefabrik evler her anlamda daha makul bir kullanım sağlar sizlere. Sık sık ev değiştirmek durumunda olan insanların ya da deprem bölgesinde yaşayan insanların en iyi seçeneğidir prefabrik evler. Ev maliyetini daha uygun seviyelerde tutmak isteyen bireylerin de tercih edebileceği prefabrik evlerde yaşam gayet konforludur da. Yurtdışındaki ülkelerde artık iyice oturmuş olan prefabrik kültürü zamanla ve kullanımın ardından edinilen pozitif yorumlarla ülkemizde de hak ettiği yere gelecektir.

Devamı

06 Haziran 2013, Perşembe 14:15


Dinar ilçesinde Kore Gazisi Yusuf Sağlam’ın ayakkabı boyacılığı yaptığı Cumhuriyet Meydanı’ndaki barakası, Kore Büyükelçiliği tarafından gönderilen prefabrik kabin ile yenilendi. Sağlam, yaptığı açıklamada, prefabrik kabin için Kore Büyükelçiliği’ne ve Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar’a sonsuz teşekkür ettiğini kaydetti. Kore gazisi Sağlam’ı ziyaret eden Belediye Başkanı Acar, “Gazilerimiz ve Şehitlerimiz olmasaydı bugünleri bulamazdık” dedi.

Devamı

06 Haziran 2013, Perşembe 13:29


Prefabrik Yapı Fiyatları ve Modelleri Türkiye inşaat sektöründeki firmalar şantiyelerinde kalıcı ve geçici prefabrik yapıları tercih ediyorlar Bu yapılar inşaatta kalan mimar ve mühendisler,çalışan işçiler için Ofis, yemekhane yatakhane ve tuvalet ve duş ihracatçaları karşılamak için en çok müteahhitlerin talep ediği yapılardır. deprem öncede gündeme gelmişler. Şimdilerde ise, prefabrik yapılar gerek inşaat hızlarının oldukça yüksek olması, gerek oldukça modern tasarımların ortaya çıkması, gerekse uygun ekonomik fiyatları ile, özellikle inşaat firmaların kalıcı ve geçici şantiye yapıları ve prefabrik hazır ev olarak yazlık yaptırmak isteyenlerin öncelikli tercihlerinden olmaya başladı. Çelik konstrüksiyon prefabrik yapılar, çelik prefabrik hazır evler, dekoratif ahşap görünümlü prefabrik hazır 10 veya 15 günde içinde size teslim edilebiliyor.

Devamı

06 Haziran 2013, Perşembe 13:22


Depreme dayanıklı Ucuz prefabrik hazır evler Tüm dünya tarafından talep gören depreme dayanıklı prefabrik hazır evler ve prefabrik yapılar çok tercih ediliyor Karmod Yapının hızla gelişen üretim teknolojisiyle 21.000 m2 fabrikasıyla 350 çalışanıyla dünyanın 74 ülkeler ihracat yaparak ve o ülkelerin en seçkin firmalarına Türkiye’nin gücü ve üretimi olan prefabrikleri sorunsuz olarak teslim etmiştir. Güvenilir Prefabrik Yapı ve Hazır Ev Teknolojisi Karmod Prefabrike ve çelik konstrüksiyon yapı üretimde hafif çelik evler ve ahşap görünümlü kaplamalı konut üretiyoruz, diğer üretimlerimiz ofis şantiye ve yaşam konteyner, prefabrik büfeler, portatif seyyar tuvalet kabinleri,

Devamı

06 Haziran 2013, Perşembe 11:46